Pro maminky

Gathre: Když se funkčnost spojí s designem

Gathre! To jsou doplňky nejen do dětských pokojíčků, které v sobě kombinují praktičnost, udržitelnost a díky svému stylovému designu přináší do našich domovů i hřejivou atmosféru.

Kdo je vlastně Gathre
Výroba udržitelných podložek a dalších doplňků pro děti se zrodila v hlavách Jess a Mare, dvou kamarádek a především maminek, které chtěly žít uvědoměle, ale jejich uspěchaný životní styl jim to ne vždy umožňoval.

Z těchto úvah vzešla v roce 2016 vůbec první přebalovací podložka Gathre. Byla vyrobena z eko koženky a záhy se, díky svému modernímu vzhledu a maximální praktičnosti, stala mezi rodiči velmi populární. Netrvalo dlouho a produktová řada společnosti Gathre se rozrostla o další funkční doplňky pro rodiny, jako jsou třeba polstrované podložky či sedací polštáře nebo také ubrusy na jídelní stůl.

Gathre v Evropě
Důvod, proč jsme si Gathre oblíbili my v Made for Moms, je jednoduchý. „Nezávisle na sobě jsme totiž tyto produkty používaly a přišly nám natolik úžasné, že jsme je prostě musely přivézt do Česka,“ vysvětlují Markéta s Monikou, zakladatelky concept storu a dodávají, že v USA, odkud značka pochází, má za sebou obrovské množství spokojených zákazníků, což dokazuje skoro 500 tisíc sledujících na instagramu. „Jsme hrdé na to, že právě Made for Moms může exkluzivně zastupovat Gathre na Evropském trhu.“

Podložky Gathre
Představte si podložku, která je krásná, neprosákne a zároveň se velmi snadno otírá. Gathre je přesně taková, a navíc ji lze snadno sbalit, takže se jednoduše přenáší i skladuje. Podložky se hodí na přebalování, pro ochranu psacího stolu, na hraní, na piknik, na pláž, pro domácí mazlíčky a na cokoli dalšího vás jen napadne. Díky speciálním úchytkám na zadní straně je můžete pověsit na zeď a krásný dekor je na světě, který můžete s přibývajícími podložkami měnit. Věřte nám, u jedné podložky často nezůstanete.

Podložka Gathre má zkrátka samé výhody:
stylový vzhled
voděodolná
otíratelná
kompaktní
eticky a zodpovědně vyrobená
bez PVC, ftalátů, olova a dalších toxinů

Podložky Gathre jsou k dostání v několika velikostech:
Micro, 35 x 55 cm: od 710 Kč
Micro+, 40 x 76 cm: od 970 Kč
Midi, 135 x 135 cm: od 2.380 Kč
Midi+, 132 x 193 cm: od 3.030 Kč
Mini, 96 x 96 cm: od 1.530 Kč
Mini+, 91 x 116 cm: od 2.640 Kč
Gathre Podložka polstrovaná 1Polstrované podložky Gathre
Podložky vypolstrované měkkou paměťovou pěnou a potažené veganskou kůží, která je typická pro naše produkty, poskytují dostatek pohodlí a zároveň bezpečí před vlhkostí. Mohou si na nich hrát nejmenší miminka, ale využijí je jistě i dospívající, dospělí nebo domácí mazlíčci.

Výhody polstrované podložky Gathre:
stylový vzhled
prémiové zpracování
zodpovědná a etická výroba
omyvatelný povrch z veganské kůže
střed z vysoce kvalitní paměťové pěny
bez PVC, ftalátů, olova a dalších toxinů

Polstrovaná podložka Gathre Midi+, 132 x 190 x 3,8 cm: 6.370 Kč.

Polštář na sezení Gathre
Sedací polštáře jsou nevídaně měkoučké a současně nádherné na pohled, proto jsou vynikajícím doplňkem do dětského pokoje, obýváku, herny, kanceláře nebo třeba před krb. Krom toho jsou i jednoduše omyvatelné, takže často slouží coby pelíšky pro domácí chlupáče a zůstávají při tom stále hygienické.

Výhody sedacího polštáře Gathre:
stylový vzhled
vysoce kvalitní zpracování
pevné poutko z kůže pro přenášení
omyvatelný povrch z veganské kůže
výplň ze syntetické bavlny
zodpovědná a etická výroba
bez PVC, ftalátů, olova a dalších toxinů

Polštář na sezení Gathre, 91 x 91 x 22 cm: od 5.980 Kč.

Zdroj: Gathre / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář