Produktové tipy

Dokonalé kouzlo pro vytvoření vlastního osudu

Po uvedení parfémované vody GOOD FORTUNE v červnu 2022 pokračuje Viktor&Rolf v cestě za duchovní slastí s vůní GOOD FORTUNE ELIXIR INTENSE, smyslnou interpretací původní vůně.

GOOD FORTUNE, inspirovaná kolekcí Viktor&Rolf Haute Couture „Spiritual Glamour“ z podzimu a zimy 2019, znovu osvěžuje svět a předjímá světlejší budoucnost. GOOD FORTUNE ELIXIR INTENSE přenáší toto pozitivní poselství a dodává mu duchovní nádech. Tajemné, pozorné a smyslné, nejnovější kouzlo značky Viktor&Rolf má moc pomoci vytvořit vlastní osud.

Vůně: Návykový a smyslný lektvar
Poutavá interpretace původní parfémované vody GOOD FORTUNE ELIXIR INTENSE je tajemným a smyslným lektvarem, jedním z dosud nejpodmanivějších výtvorů parfumérů Anne Flipo a Nicolase Beaulieu.

V srdci vůně zaujímá ústřední místo superinfúze jasmínu velkokvětého rozkvétajícího slunečními a sametovými nádechy. V základu vůně GOOD FORTUNE ELIXIR INTENSE se odhaluje mystický akord Palo Santo, propletený bohatou bourbonskou vanilkou, získanou z udržitelných zdrojů na Madagaskaru, a vzácným kaledonským santalovým dřevem. Dvě jedinečné a inovativní složky se spojují v aromatickou fúzi: fialová bazalka Living™ a ko-destilát hořce a fenyklu. Receptura, která nově interpretuje umění magie pomocí uhrančivých ingrediencí, které znásobují auru parfému.

„Naším záměrem bylo vytvořit ještě více okouzlující, skutečně neodolatelnou vůni Elixir Intense. Jako bychom vytvářeli lektvar, hledali jsme dokonalé složení. Více koření, více vanilky a olibanu pro její mystické a smyslné aspekty. Také jasmín je bohatší, krémovější a více santalového dřeva,“ vysvětlují parfuméři. GOOD FORTUNE ELIXIR INTENSE je veganská vůně, bez složek živočišného původu.
VR_GOOD_FORTUNE_ELIXIR_KV_Digital_1080x1080Flakon: Křišťálová koule věštkyně
Stejně jako původní vůně je i GOOD FORTUNE ELIXIR INTENSE dodáván v čirém skleněném flakonu vyrobeném z 15 % z recyklovaného skla a má tvar věštecké křišťálové koule. Na jejím vrcholu se nachází broušený ametystový uzávěr, symbol síly a pozitivní energie. Logo GOOD FORTUNE je vyraženo z drahého zlata.

Tmavě fialové vnější balení je vyrobeno z recyklovatelného kartonu FSC®, s vyraženou pečetí Viktor&Rolf a štítkem GOOD FORTUNE vyraženým horkou ražbou.

GOOD FORTUNE ELIXIR INTENSE se dodává ve formátech 10 ml, 50 ml a 90 ml a v miniaturní lahvičce o objemu 7 ml.

Tvář: FKA twigs
Mnohokrát oceněný talent, zpěvačka a tanečnice, umělkyně z jiné éry, vizionářská umělkyně s poutavou společenskou přítomností: FKA twigs byla jmenována tváří GOOD FORTUNE při jeho loňské premiéře a je také tváří nové kampaně GOOD FORTUNE ELIXIR INTENSE.

Doporučená cena GOOD FORTUNE ELIXIR INTENSE EDP 10ml : 594,-Kč, EDP 50ml : 2 659,-Kč, EDP 90ml : 3 324,-Kč.

Zdroj: Viktor&Rolf / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář