Představujeme

Halloweenská párty do vany!

Připravte se na setkání halloweenského druhu! Pusťte si do vany třeba koupelovou pěnu Screamo nebo koupelovou bombu Ghostie…

Screamo (znovu-použitelná koupelová pěna)
Foukejte bublinky ústy Výkřiku jako bublifukem a pak s ním zamíchejte v napuštěné lázni, ať vám vykouzlí hromadu pěny a báječnou lázeň s vůní třešní, která přinese radost i do nejtemnějších halloweenských nocí.

Bat Art (koupelová bomba)
Připraveni na trochu koupelového umění #bathart? Ponořte se do třpytivých temných vod s rozmarýnem a šalvějí k očištění vaší aury.

Ghostie (koupelová bomba)
Tento duch se vám za doprovodu tajuplných praskavých zvuků zjeví v duhové lázni provoněné mangem. Utečte s ním na chvíli ze světa živých, vychutnejte si nadpozemskou tropickou lázeň a sledujte, jak se v ní vznáší mezi barvami a šuměním praskavého prášku.

Ghost In The Dark (mýdlo)
Věříte na duchy? Věřte, že tenhle ve tmě svítí a má pro vás spoustu osvěžujících mydlinek s povznášejícími silicemi z citronové trávy a bergamotu, které vymetou pavučiny z vaší mysli. A už jsme zmiňovali, že ve tmě svítí?

Alien (koupelová pěna)
Připravte se na blízké setkání ve spoustě osvěžující citrusové pěny. V neonově zelené lázni s oživujícími a povzbuzujícími silicemi z bergamotu a litsea cubeba objevíte zcela novou dimenzi koupání

Punkin Pumpkin (koupelová bomba)
Střezte se věcí, které vycházejí v noci a najděte útočiště v horké koupeli překypující radostnými citrusy, hřejivou skořicí a dýňovým práškem.

Monster Octopus (želé do sprchy)
Je ovocná, je roztomilá a mytí s ní je ohromná zábava, co je to? Třaslavá želé chobotnička s vůní mučenky! A když jí necháte sklouznout ve vaně, předvede vám svůj taneček!
halloween_gifts_banner_2021They Only Come Out at Night (dárek)
Čtyři přízračné produkty v okřídleném netopýřím batůžku, který vám bude dělat radost nejen na Halloween.

Z čeho je tento etický dárek vyrobený?
Batůžek: Tento stahovací batůžek je z 100% bio bavlny, vyrobený talentovanými řemeslnicemi v Re-Wrap, sociálním podniku v Indii, který je oddaný sociálním a environmentálním změnám.
Stužka: Vyrobená z 100% recyklovaného polyesteru z recyklovaných nápojových lahví. Využijte znovu.
Krabice: Z 100% recyklovaného kartonu. Potištěná a vyrobená v UK. Prosíme, využijte ji znovu nebo recyklujte.

Dárek obsahuje:
Bat Art koupelová bomba
Ghostie koupelová bomba
Ectoplasm sprchový sliz
Alien koupelová pěna
stahovací batůžek z bio bavlny

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář