Představujeme

Hit z MaxiVita rodinky: šumivé tablety s vitaminy a přírodními extrakty

Exkluzivní řada doplňků stravy MaxiVita, které jsou jedničkou v obchodních řetězcích a drogeriích, čítá i šumivé tablety, které obsahují ryze přírodní extrakty (rakytník, ostropestřec, zelený čaj, ginkgo biloba) a přírodní aroma. Kromě zajímavého složení vás na první pohled upoutá zcela nový design tub. A navíc jsou chuťově opravdu vyladěné.

MaxiVita Exclusive Detox – očista jater
Šumivé tablety MaxiVita Exclusive Detox obsahují přírodní extrakt z ostropestřce mariánského, který přispívá zejména ke správnému trávení a činnosti jater. Je vhodný k pročištění při detoxikační kúře. Šumivé tablety mají malinovou příchuť.

MaxiVita Exclusive Hořčík
Aktivní látky hořčík a vitamin B6, které obsahují šumivé tablety MaxiVita Exclusive Hořčík, se nachází především v kostech, zubech a svalech. Přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, správné činnosti svalů a nervové soustavy. Zdroj hořčíku neboli magnézia pochází i z organické formy, která je pro tělo lépe vstřebatelná. Šumivé tablety mají příchuť grepu a maliny.

MaxiVita Exclusive Vitamin C + rakytník
Rakytník řešetlákový je nazýván rostlinou budoucnosti a pomáhá mimo jiné posilovat obranyschopnost organizmu. V přírodní medicíně je ceněn pro vysoký obsah vitaminu C, E a karotenoidů. Právě extrakt z rakytníku je součástí receptury šumivých tablet MaxiVita Exclusive Vitamin C + rakytník, které obsahují i vyšší dávku vitaminu C (500 mg). Tyto účinné látky podporují imunitní systém a jejich doplňování je vhodné zejména v obdobích se zvýšeným výskytem nemocí. Šumivé tablety mají příchuť citronu.
vitar_maxi_vita
MaxiVita Exclusive Multivitamin
Všestranný pomocník MaxiVita Exclusive Multivitamin obsahuje důležité vitaminy skupiny B, C a E, které přispívají ke správné funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a ochraně před volnými radikály. Šumivé tablety poskytují komplex vitaminů pro podporu imunity. Šumivé tablety s příchutí pomeranče a mandarinky.

MaxiVita Exclusive Ginkgo biloba
Japonský strom Ginkgo biloba neboli jinan dvoulaločný je nazýván stromem moudrosti a dlouhověkosti. Extrakt získaný z listů obsahuje komplex látek, které mají pozitivní účinek na periferní krevní oběh a pomáhají k udržení normální činnosti mozku. Šumivé tablety MaxiVita Exclusive Ginkgo biloba díky němu pomáhají k udržení duševní pohody a mentální svěžesti. Tablety obsahují také vitamin C a přírodní extrakt ze zeleného čaje s polyfenoly. Šumivé tablety mají příchuť citronu a zeleného čaje.

Obsah: 20 šumivých tablet, cena: 59,90 Kč.

Zdroj: MaxiVita / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář