Soutěže

Soutěž: Kdy jste měla naposledy dokonalé vlasy?

Vzpomínáte si na den, kdy jste naposledy měla dokonalé vlasy? Ten pocit, který jste měla, přecházel v silný pocit pohody, krásy a síly. Již dlouho jsou krásné vlasy spojovány s vyšší sebedůvěrou, avšak nedávná zjištění naznačují, že emoční a psychologické přínosy mohou být mnohem větší.

Pokud mají ženy krásné vlasy, bývá to zpravidla spojeno s pocitem fyzické síly a duševní odolnosti. Tyto i další překvapivé závěry zjistila profesorka Marianne LaFrance, Ph.D. z katedry psychologie univerzity Yale, která v rámci partnerství se společností P&G několik let studovala psychologický dopad „good hair day“ a provedla pro značku Pantene průzkum u 3 000 žen ve věku 18 až 35 let, a to v 10 zemích na 3 různých kontinentech.

Vlasy mají větší dopad na pocit vlastní síly než pěkné oblečení, čistá pleť nebo dobré líčení. Ženy, které jsou častěji spokojené se svými vlasy, dodržují tyto zásady:
– konzumace vitamínů
– dostatečný spánek
– cvičení třikrát týdně
– sexuální aktivita
– snižování stresu
– řádná strava (3 až 5 porcí ovoce a zeleniny denně)

Obecně platí, že 44 % žen by vyměnilo 1 měsíc večeří v restauracích za to, aby měly vlasy svých snů, 40 % žen by vyměnilo 1 měsíc dezertů za vlasy svých snů. Více než 1/3 žen by vyměnila své oblíbené jídlo či svůj oblíbený nápoj za vlasy svých snů, 1/3 žen by vyměnila 1 měsíc sexu za vlasy svých snů. Pravděpodobnost, že by ženy za vlasy svých snů vyměnily spánek nebo čistou pleť, je nejnižší. 51 % žen souhlasí, že pokud mají vlasy svých snů, mají lepší období, u 53 % žen existuje vyšší pravděpodobnost, že budou šťastné, pokud budou mít vlasy svých snů, 46 % žen se více směje, pokud mají vlasy svých snů.
pantene_soutez_02
Pantene již více než 70 let přináší zdravé a vědecky pokročilé produkty pro péči o vlasy. Ve 40. letech minulého století přišli švýcarští lékaři na jednotce intenzivní péče s objevem, který znamenal revoluci v péči o vlasy. Během léčby kožních poranění si všimli, že vlasy v rámci léčených oblastí sílily a houstly. Švýcarští vědci tuto léčbu zkoumali a zjistili, že onou zázračnou ingrediencí, která stojí za zlepšením zdraví vlasů, je provitamín B5. Provitamín B5 – neboli Panthenol – je derivátem vitamínu B5. V těle je vitamín B5 zásadní pro uvolňování energie v rámci našich tělesných buněk. U pokožky se pak vitamín B5 podílí na tvorbě tkáně a hojení ran. Od roku 1945 všechny produkty Pantene obsahují PRO-V B5.

Produkty Pantene Superfood výrazně pokročily, když byla jejich výrobní receptura rozšířena o dvě další vzácné ingredience – konkrétně aktivní antioxidanty, které bojují proti oxidačnímu stresu, podporují obranyschopnost vlasů, když se snaží redukovat volné radikály, posilují vlasové proteiny a lipidy vůči oxidačnímu stresu; a aktivní lipidy, které jsou dodávány prostřednictvím patentované technologie „gel network technology“ a rozpouštějí se přímo do vlasového vlákna, aby ve vlasech tyto zásadní živiny doplňovaly. Nyní si mohou své vysněné vlasy dopřát všechny ženy.

Soutěž: 3 z vás mohou nyní vyzkoušet komplet produktů (šampon + balzám) Pantene Superfood zcela zdarma. Stačí správně odpovědět na položenou otázku a mít trochu toho štěstí.

Soutěžní otázka: Řada Pantene Superfood obsahuje kromě šamponu a balzámu na vlasy i další produkty, mezi které patří…

a) Pěnový balzám na vlasy
b) Sprej na poškozené vlasy
c) Tužidlo na vlasy

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 21. 2. 2019, do předmětu uveďte PANTENE. 3 autoři správné odpovědi od nás obdrží šampon a balsam Pantene Superfood.

Být fanouškem se vyplatí! Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru, Pinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář