Volný čas

I mytí auta může být zábava

Mytí auta už nemusí být otravnou povinností, kterou byste si raději odpustili. Nyní si můžete na některých myčkách v síti čerpacích stanic Benzina mytí auta užít jako nikdy dříve. Vybrané myčky jsou totiž vybavovány pěnopádem FoamSensation, který kombinuje perfektní kvalitu mytí s unikátním světleným zážitkem. Další moderní technologie, které vám zpříjemní, zjednoduší a navíc zlevní péči o váš vůz, jsou mobilní aplikace Digi mycí linka a Superoperator CZ.

Některé nově modernizované myčky Benzina nabízí neotřelý zážitek prostřednictvím technologie FoamSenstation. V případě volby prémiového programu Exklusiv za 329 korun (319 přes mobilní aplikaci) totiž auto pokryje extra porce účinné aktivní pěny vytvářející kompaktní stěnu nasvícenou LED diodami a zákazník může sledovat neobvyklou hru barev na pěnovém vodopádu. Program Exklusiv však nenabízí pouze show, ale rovněž kvalitnější mytí. To zaručuje použití až patnáctinásobku pěny a extra mytí ráfků kol. Technologie FoamSenstation je na myčkách Benziny dostupná od roku 2017 a nyní ji zákazníci mohou využít už na jedenácti lokalitách po celém Česku: v Praze na Barrandově, Jižní Spojce a na Kolbenově ulici. Mimo hlavní město pak v Českých Budějovicích, Liberci, Ústí nad Orlicí, Hluboké nad Vltavou, Zlíně, Kolíně, Říčanech a Mělníku. Do konce letošního roku bude technologií FoamSensation vybaveno až 16 lokalit.

Kromě tohoto působivého zážitku, který ocení i vaše děti, si mytí auta můžete zjednodušit využitím dvou mobilních aplikací. Ty vám pomohou najít nejbližší myčku, zjistit její obsazenost, spustit vybraný mycí program a pak jej i zaplatit, a to vše bez nutnosti opustit vůz. Využít můžete jak aplikaci Micí Digi Linka, kterou pro Benzinu vyvinula a provozuje finská společnost Superoperator, tak i přímo aplikaci Superoperator CZ, která vedle Benziny zahrnuje i myčky dalších provozovatelů. Pro uživatele obou aplikací nabízí navíc Benzina řadu zajímavých akcí a finančních zvýhodnění. Stáhnutí aplikace je zdarma a věřte, že pokud ji vyzkoušíte, zvyknete si na pohodlí a zjednodušení, které nabízí, velmi rychle.

Zdroj: Superoperator / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář