Beauty

Ideální parťák na léto? Minerální make-up!

Být nalíčená i v létě u vody nebo se dekorativní kosmetiky v teplých měsících vzdát, aby pleť byla zdravá, bez ucpaných pórů a nevzhledných pupínků? Teď už nemusíte dělat kompromisy.

Minerální make-upy od Annabelle Minerals jsou totiž vyrobeny z čistě přírodních složek, které pokožku nezatěžují, ale naopak na ni působí vysloveně blahodárně. Navíc mají UV faktor a jsou ve zbrusu novém obalu!

Minerální kosmetika pleť vyživuje, okysličuje, zklidňuje a zároveň vypadá na obličeji zcela přirozeně, což se hodí vždy, ale v teplých letních měsících dvojnásob. Je pro ni typická sypká pudrovitá konzistence, a tedy i specifické nanášení štětcem, které nabízí možnost make-up vrstvit podle aktuální potřeby krytí.

Za vynikajícími vlastnostmi minerálních make-upů Annabelle Minerals stojí tyto pečlivě vybrané ingredience:
● Slída – jsou miniaturní lesklé částečky, jež odráží světlo, díky čemuž pleť vypadá rozjasněně a svěže. Současně se slída stará i o krytí nedokonalostí.
● Oxid zinečnatý – má na pleť protizánětlivé a zklidňující účinky, působí proti vzniku akné a také dokáže zmatnit přesně ta místa, která to potřebují.
● Oxid titaničitý – je bílý pigment, jež umí pohlcovat UV záření, a poskytuje tak proti němu přirozenou ochranu.
● Oxid železnatý a ultramarín – jsou barviva, která ovlivňují intenzitu a odstín líčení. Vedle toho stojí i za stálostí přípravků a jejich odolností proti vodě.
AM image1Rozjasňující minerální make-upy Annabelle Minerals
Jemně zamaskují nedokonalosti, zároveň pleť přirozeně rozjasní a dodají jí svěží vzhled. Poskytují mírné krytí a jsou vhodné pro všechny s mdlou a unavenou pokožkou či jemnými vráskami.

Rozjasňující minerální make-upy Annabelle Minerals jsou k dostání ve 22 barevných odstínech, které zaručí, že budou přesně ladit s vaším tónem pleti. Mají ochranný faktor SPF 20.

Matující minerální make-upy Annabelle Minerals
Zaručí svěží a přirozený vzhled bez mastných odlesků a také se postarají o střední až úplné krytí. Jsou určeny pro všechny s mastnou či problémovou pletí se sklonem k akné.

Matující minerální make-upy Annabelle Minerals jsou k dostání ve 22 barevných odstínech, které zaručí, že budou přesně ladit s vaším tónem pleti. Mají ochranný faktor SPF 10.

Krycí minerální make-upy Annabelle Minerals
Díky vyššímu obsahu oxidu titaničitého dokonale skryjí pigmentové skvrny, akné i jiné pleťové nedokonalosti, přitom ale nevytvářejí nepřirozený efekt. Hodí se pro všechny typy pleti.

Krycí minerální make-upy Annabelle Minerals jsou k dostání ve 22 barevných odstínech, které zaručí, že budou přesně ladit s vaším tónem pleti. Mají ochranný faktor SPF 30.

Zdroj: Annabelle Minerals / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář