Produktové tipy

Jak podpořit zdravou funkci mozku? Vyzkoušejte MemoComplex

MemoComplex je prémiový doplněk stravy s obsahem kyseliny dokosahexaenové navržený pro podporu mozku a kognitivních funkcí. Kognitivní funkce zahrnují mnoho mentálních schopností, včetně učení, myšlení, uvažování, pamatování si, rozhodování či pozornosti.

Inovativní a unikátní receptura
DHA neboli kyselina dokosahexaenová, přispívá k udržení zdravé funkce mozku. Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 250 mg DHA. Další účinnou látkou obsaženou v MemoComplexu je jód, který podporuje zdravé kognitivní funkce. Přípravek dále obsahuje Curcumin C3 Complex® (extrakt z kurkumy), BioPerine® (pepř černý), vitamíny B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B3 (niacin)
a B12 (kobalamin), které přispívají k udržování zdravé funkce nervového systému. Vitamíny B1 a B12 navíc pomáhají snižovat únavu a vyčerpání.

Podpořte vaši paměť a koncentraci
Paměť a koncentrace spolu úzce souvisí, ale navzájem se neovlivňují. Paměť je schopnost pamatovat si informace, zkušenosti a lidi. Paměť slouží k zaznamenávání zkušeností z minulosti. Jedná se o schopnost mozku ukládat informace pro pozdější užití. Soustředit se znamená zaměřit své mentální síly nebo úsilí na určitou aktivitu, předmět nebo problém.

Otestujte se!
Je pro Vás důležité pečovat o svou paměť?
Zapomínáte snadno jména?
Máte někdy potíže s koncentrací?
Cítíte se někdy trochu roztržitě a nesoustředěně?
Zjistili jste, že Vaše schopnost reagovat se s věkem zhoršuje?

Odpověděli jste ANO na jednu, či více z těchto otázek? Pak nejste pravděpodobně sami. Lidé všech věkových skupin mohou občas zaznamenat výpadky paměti, potíže se soustředěním a koncentrací. Mozek je v dnešní společnosti vystaven velkému tlaku a každý den čelí mnoha výzvám. Kromě toho je přirozeným jevem, že během života mozek prochází postupným zráním a poté stárnutím. Proto je důležité pečovat nejen o Váš mozek, ale také udržovat všechny ostatní části těla ve vynikající kondici.

Více na: www.memocomplex.cz

Zdroj: NaturaMed / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář