Profíci radí

Jak vybrat ideální legíny na jógu?

Legíny jsou každopádně nejuniverzálnějším a nejpohodlnějším kouskem oblečení na sportování. Jóga není výjimkou, i ta se velmi dobře cvičí v legínách. Ne v dlouhých, nýbrž v tříčtvrtečních. A právě tříčtvrteční legíny na jógu vyrábí také česká firma Utopy.

Značka Utopy si klade jasný cíl – vyrábět slow fashion oblečení z kvalitních materiálů i látek. Dámské legíny Utopy jsou šity českými švadlenkami, designují je čeští designéři. Značka si zakládá na kvalitě a pohodlí, což je pro jógu samozřejmě důležité.

V nepohodlných legínách cvičení není pohodlné
Příjemný materiál, správná velikost a také vysoký pas. To jsou důležitá kritéria pro legíny na jógu. Legíny se sníženým pasem nejsou příliš vhodné, pokud si budete každých pět minut popotahovat kalhoty a mít husí kůži na zádech, cvičení si opravdu neužijete. Komfortní teplota je taktéž důležitá. Při józe se rychle zahřejete, na zimu jsou proto vhodné dlouhé legíny, na léto spíš 3/4 legíny.

Užijte si funkční materiál
Zaujal vás krásný vzor legín? Pak prozkoumejte materiály. Legíny Utopy jsou vyrobeny z polyesteru a elastanu. Nikoliv z bavlny, protože při pohybu daleko více než bavlnu oceníte funkční materiál, který také velmi rychle schne. Doporučuje se prát na 30 °C, díky tomu vám pak barvy zůstanou dokonale zářivé.

Legíny Utopy se vyznačují opravdu originálními vzory, s nimiž zazáříte. Jsou stvořeny pro sebevědomé ženy, které se nebojí vynikat. Stejné legíny totiž jen tak na někom neuvidíte, čeští designéři přichází s jedinečnými motivy.

Investujte do kvality
Správné oblečení dělá obrovský rozdíl, to ví každá sportovkyně, ať už běhá, nebo cvičí jógu. Vyvarujte se proto levných legín ze syntetických materiálů s potiskem, který vám při zpocení může obarvit nohy. 3/4 legíny Utopy jsou možná o něco dražší, kupujete je ale na dlouhé roky. I po dlouhých letech budou přitom vypadat tak, jako když jste si je koupili.

Zdroj: UTOPY wear / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář