Cestování

Jarní dovolené jsou hit. Nejlepší hotely a ubytování najdete na Hotely.cz

Těšíte se na dovolenou? Rozhodně na ni nemusíte čekat až do léta. Mnohé destinace, ať již v České republice, v okolních státech, ale i v přímořských destinacích, umí nabídnout i skvělé a nezapomenutelné jarní pobyty. Jak si z nich vybrat? Určitě podle ubytování.

Nestačí se vydat na krásné místo. Zcela zaručeně vám i pobyt na tom nejkrásnějším místě zkazí nevhodné ubytování. Je jedno, jestli jde o pobyt v zahraničí, nebo u nás. I proto je ideální vybírat si pobyty podle ubytování. Dnes Češi cestují s oblibou na vlastní pěst, bez organizovaných zájezdů. K tomu napomáhá i skvělý přehled možností ubytování s objednáváním na Hotely.cz.

Když jarní dovolená, tak ve střední Evropě
Už dávno neletí vydat se ročně jen na jednu dovolenou. Dovolenou v Česku, na Slovensku, v Rakousku či kdekoliv ve střední Evropě si Češi stále častěji plánují již na jarní období. Je to ideální doba na různé pobyty v městských destinacích, na návštěvy památek, turistiku i sportovní pobyty. Zatímco v létě Češi preferují moře a pobyt u vody, jaro nabízí jiné možnosti, a to bez rizika extrémně vysokých teplot.

Středoevropské země a tuzemské pobyty jsou proto pro jarní dovolenou ideální. Vyplatí se i při kratších pobytech, ať již jde o týdenní dovolené, či prodloužené víkendy.

Dobré ubytování najdete snadno
Hotely.cz nabízí snadnou dostupnost ubytování bez nutnosti kupovat si zájezd přes cestovní kancelář. Láká vás třeba cykloturistika v Maďarsku? Skvělý nápad. Ubytování v Maďarsku najdete snadno, ať již hledáte hotel, nebo penzion. Zkuste oblast Egeru. Ta je proslulá nejen termály a skvělým vínem, ale i velkým množstvím cyklostezek.

Lákají vás hory? Vydejte se do Tater. Hotely ve Vysokých Tatrách jsou dnes připraveny i pro ty nejnáročnější turisty. Jarní Vysoké Tatry jsou krásné a standardem hotelového ubytování dnes bývají i wellness procedury, kryté bazény a atrakce pro děti.

Jaro je krásné i u nás. Co se tak vydat po českých městech?
Vydejte se třeba o víkendu do Českého Krumlova, na Hlubokou, nebo se podívejte na hotely Kutná Hora. Žádné z těchto měst vás nezklame a nudit se tady nebudete ani při delším pobytu. Přespat v nich se rozhodně vyplatí. Najděte si hotely a ubytování na Hotely.cz v jakémkoliv atraktivním městě či v destinaci a naplánujte si svůj jarní pobyt.

Zdroj: Hotely.cz / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář