Pro gurmány

Jeff de Bruges: Vášeň zvaná čokoláda

Dnes máme skvělou zprávu pro všechny milovníky kvalitní čokolády. Nyní se také v Praze můžeme radovat z prvního čokoládového ráje kultovní francouzské značky čokolády Jeff de Bruges.

Jeff de Bruges – to jsou především tradiční recepty inspirované moderní dobou a hledáním nových chutí. Je to jedinečné spojení belgického umu a francouzské elegance a šarmu. Kreativita je pro Jeff de Bruges především jednou z forem svobody!

“Už jako malý kluk jsem při návštěvách čokoládových ateliérů mohl pozorovat magickou sílu čokolády a nikdy jsem na to nepřestal myslet. Založením „čokoládového světa“ Jeff de Bruges jsem chtěl z našich butiků vytvořit jedinečné místo, báječný svět gurmánů, kde bude kvalitní čokoláda nejen jemná a lahodná, ale také dostupná a umožní každému darovat “kvalitu a potěšení”!” Philippe Jambon – prezident a zakladatel Jeff de Bruges.
jeff_de_bruges_cokolada_03
Čokoláda je pro francouze součástí jejich kultury a historie, stejně jako móda, parfémy či šampaňské! Vychutnejte si nyní také v Praze originalitu a jedinečnost čokoládových radůstek od Jeff de Bruges. Tajemství jejich úspěchu spočívá především v koktejlu kreativity , kvality, jednoduchosti a potěšení z lahodné chuti čokolády!

Maitres Chocolatier Jeff de Bruges kladou velký důraz na kvalitu ingrediencí. Garantují vysoký obsah čistého kakaového másla a vysokého obsahu kvalitního kakaa, které pochází ze sklizní pod hlavičkou kvalitativního programu QQP. Bohaté a rafinované recepty jsou bez použití ztužených rostlinných tuků, kvalita je pro nás otázkou slušnosti.

7 důvodů proč jíst čokoládu:
– návrat do dětství
– proti depresi
– romantické potěšení
– proti stresu
– zdroj energie
– proti únavě
– jen tak pro radost!
jeff_de_bruges_cokolada_02
Darujte čokoládovou radost
V butiku Jeff de Bruges najdete krásný, stylový a nádherně zabalený dárek pro každou příležitost. Chcete překvapit manžela ke dni otců? Hledáte dárek pro paní učitelku? Chcete potěšit přátele nebo rodinu? Nebo jen tak oslavit život, vánoce, velikonoce či křtiny? V čokoládovém butiku Jeff de Bruges si vyberete s široké nabídky kvalitních čokoládových bonbónů, najdete zde také další francouzské delikatesy, jako jsou mandle v cukru, želé, ručně vyráběný nugát, či specialita jižní Francie – calisson nebo marrons glaces.

zdroj: Jeff de Bruges / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář