Beauty

Ještě více Mcely Bouquet ve Fann Beauty Atelieru

FAnn Beauty Atelier přibírá do své mcelské kolekce další tři produkty. Původní devítka se rozroste o Růžovou pleťovou vodu, Vyhlazující rakytníkový oční balzám a Regenerační balzám Devatera kvítí.

Rose Conditioning Mist – Růžová pleťová voda 100 ml, 870 Kč
Jedinečná a univerzální květinová voda, která vzniká první destilací bulharské damašské růže otto.

Sea Buckthorn Eye Balm – Vyhlazující rakytníkový oční balzám 10 ml, 950 Kč
Lehce vstřebatelný a současně výživný balzám je určený pro regeneraci a zpomalení stárnutí jemné pokožky kolem očí. Rakytníkový esenciální olej získávaný šetrnou metodou extrakce za pomocí CO2 je bohatým přírodním zdrojem vitamínů A, C a E, aminokyselin i karotenů a podstatným způsobem napomáhá při obnově buněčné tkáně. Jeho regenerační účinky doplňuje elixír hodnotných olejů, především šípkového a pupalkového, s bambuckým máslem a s bylinnými výtažky heřmánku a měsíčku. Vitamíny nabitý přírodní koktejl kromě hluboké regenerace poskytne pleti hydrataci, zpevní ji, zmírní kruhy a otoky pod očima.

NINE FLOWERS BALM – Regenerační balzám Devatera kvítí, 30 ml, 1 090 Kč
Nejintenzivnější ošetření v období, kdy je vaše pleť nejcitlivější, ať už díky dlouhé zimě či extrémnímu slunění. Balzám je velmi vhodný k hloubkové kúře zejména ke konci zimy. Výživný bylinný balzám je dále určen pro regeneraci podrážděných a narušených míst nejen na obličeji, ale i na celém těle. Naneste jej vždy ve slabé vrstvě na postižené místo. Rakytníkový esenciální olej je bohatým přírodním zdrojem vitamínů A, C a E, aminokyselin i karotenů a podstatným způsobem napomáhá při obnově buněčné tkáně. Jeho regenerační účinky doplňuje především pupalkový olej s bambuckým máslem a bylinnými výtažky. Esenciální oleje Damašské růže Otto, neroli a slaměnky tvoří ten nejexkluzivnější elixír, který vám pomůže nejen se šrámy na těle, ale i duši.

Exkluzivně dostupné ve FAnn Beauty Atelieru a na www.fann.cz.

Zdroj: FAnn / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář