Soutěže

Váš kalendář od JanWphotography

Jan Wasserbauer je profesionální fotograf, jehož mezinárodní kariéra překračuje nejen umělecká odvětví, ale i kontinenty. Jeho život a práce v jiných kulturách (Evropě, Asii a Severní Americe) mu pomáhá vnášet do fotografie unikátně lidské pojetí a odhalit osobnost skrývající se v každém z nás.

Jeho fotografie byly publikovány v časopisech a novinách jako Transitions Abroad, Executive Living, Corporate Life, MF Plus, Prague Insider, The Prague Post, Prazskije Ogni, King’s Cup Regatta Newsletter, Automakers, The Prague Tribune, Construction Journal, Czech Business Weekly, Salon SK… nebo jste je mohli vidět na jeho výstavách v Národní galerii v Praze, v galerii Špalíček, v Paláci Acropolis a Galerii Citadela.
JanWphoto_kalendar_ws
Soutěž: U příležitosti vydání autorského kalendáře pro rok 2014 vám dnes přinášíme možnost zúčastnit se soutěže o dárkový poukaz na nafocení vašich fotografií a vytvoření kalendáře velikosti A3 na kvalitním křídovém papíře v hodnotě 4.990 Kč. Kalendář se následně může stát milým dárkem pro partnera či manžela nebo startem do nového života, zcela jistě však bude krásnou vzpomínkou. Styl fotografií je zcela na vás (portréty, decentní umělecké akty, glamour, těhotenské fotografie…). Citlivý a profesionální přístup je samozřejmostí. Pro vaši pohodu můžete přijít s manželem, přítelem, kamarádkou…

Kalendář může být jak pro rok 2015, tak například od června 2014 do června 2015 atp.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje autorský kalendář Jana Wasserbauera pro rok 2014?

a) In The Shadows

b) Shadow Shapes

c) Shapes Of Shadow

Nápovědu najdete v našem časopise nebo na: www.janwphoto.cz nebo www.facebook.com/janwphotography

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 14 .2.2014, do předmětu uveďte KALENDÁŘ. Jeden z autorů správné odpovědi obdrží dárkový poukaz na nafocení a vytvoření kalendáře v hodnotě 4.990 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář