Zdraví

Královská masáž

Ztrácíte energii, jste vyčerpaní a unavení, nevyrovnaní, doléhá na vás tíha dnešní doby? V tomto příspěvku vám představíme kombinaci masáží, která dokáže uvolnit nejvíce namáhané části těla (záda, šíje, kyčle, chodidla), spustí detoxikační proces organizmu, odstraní stres a napětí, pomůže s bolestmi hlavy a naplní vás novou energií.

Královská masáž je velmi oblíbenou a vyhledávanou procedurou. Jedná se upravenou verzi tradiční léčebné metody čínské medicíny – čínské energetické masáže a ajurvédské masáže chodidel. Obzvláště pro ženy je tato masáž jednou z nejvhodnějších forem relaxace. Ženy totiž trápí bolesti zad a chodidel více, než muže a to z různých důvodů. U zad se jedná nejčastěji o starosti, které na svých bedrech nosíme, u chodidel se v mnoha případech jedná o špatně zvolenou obuv.

Čínská energetická masáž patří mezi základní léčebné metody v čínské medicíně. Má blahodárný vliv na lidský organizmus a umožňuje vyléčit celou řadu různých onemocnění. Pomocí masáže je možné zvnějšku působit na vnitřní orgány a lymfatický systém, a zlepšovat tak jejich funkci. Vychází zásadně z individuality každého člověka a z jeho celkového zdravotního stavu. Poměrně jemnými metodami dokáže uvolnit postupně celá záda včetně nejvytíženější krční a bederní páteře. Dochází k posílení imunitního a autoregulačního systému, který spouští spontánní proces uzdravení. Podstatou čínské energetické masáže je obnovit proudění životní energie v energetických drahách – meridiánech. Vychází ze stejných teoretických principů a filozofie jako známější akupunktura.

Ajurvédská masáž chodidel je kombinací reflexní masáže a jemného relaxačního působení na energetické dráhy – meridiány a energetická centra – čakry. Vzhledem k propojenosti celého těla pomocí nervového a energetického systému dochází po takové masáži chodidel k podpoře uzdravení celého těla včetně vnitřních orgánů.
kralovska_masaz_02
Reflexologie (reflexní terapie, neboli reflexní masáž) je úžasná a velmi účinná metoda netradiční péče o člověka, hlavně v oblasti zdraví. Je rychlá a efektivní. Tuto metodu znaly a používaly už nejstarší civilizace. Dnes je rozšířená po celém světě. V některých zemích je dokonce neodmyslitelnou součástí péče o zdraví. Reflexní terapie chodidel využívá reflexní body na chodidlech, které se masírují v určitých směrech se zaměřením na akupresurní body. Uvede tělo opět do rovnováhy, odstraní zablokovaná místa, detoxikuje organizmus a dodá tělu novou energii. Dochází k přirozenému odtoku lymfy. Pomáhá při léčbě bolestí zad a hlavy, pomáhá organizmu urychlit vylučování odpadních látek, aby toxiny nemohly dosáhnout v orgánech nebo střevě škodlivé hladiny. Zlepšuje prokrvení a vylučování škodlivin ledvinami, tlustým střevem a kůží. Nohy jsou považovány za zrcadlo těla a tlak na přesná místa (reflexní body) zakládá léčbu jim odpovídajících částí těla.

To vše spolu s hlubokou relaxací u příjemné hudby vede k celkové pohodě těla i duše.

Kde si tuto jedinečnou proceduru můžete dopřát?

Královskou masáž můžete sobě nebo někomu blízkému dopřát ve studiu RADY´S, v klidné vilové čtvrti na Barrandově, v hezkém prostředí rodinného zázemí rohové vilky s vlastní zahradou a naprosto pohodlným parkováním.

Více informací získáte na webu: www.masaz-reiki.cz, telefonu: +420 602 481 643 nebo e-mailu: jana.hromatkova@seznam.cz.
hromatkova_masaz

Doporučené

Přidat komentář