Představujeme

Kiehl‘s slaví 170 let výročí

Již od roku 1851 Kiehl‘s přináší svým zákazníkům kvalitní péči o pleť a díky jejich přízni slaví v roce 2021 už 170. výročí. Od začátku, kdy vznikla stará lékárna v newyorské čtvrti East Village, se značka vydala na misi poskytovat skvělé služby a péči o pleť s využitím nejpokročilejších technologií a jedinečných účinných ingrediencí pro zdraví pokožky. V průběhu let značka Kiehl’s zůstala věrná tomuto poslání a vždy staví zákazníky na první místo.

Irving Morse, zakládající člen Kiehl’s lékárny, už na počátku 20. století dbal na vztah se zákazníky a nechával zákazníky produkty vyzkoušet před jejich zakoupením. Už tehdy zakořenila naše tradice „Vyzkoušejte, než si koupíte“, která se stala principem personalizovaného zákaznického servisu a poskytování vzorků na míru.

Cammie Cannella, Global Head of Education & Customer Experience, vysvětluje: „Náš skvělý servis je zakořeněn hlavně ve vzdělávání našich poradců, protože každý zákazník očekává osobní konzultaci s příslušným doporučením produktů na míru. Jsme odhodláni pomáhat zákazníkům porozumět jejich jedinečným potřebám pokožky a také tomu, které složky, formule a produkty jim nejvíce prospějí.“

Na počest našich kořenům a našeho odkazu s hrdostí představuje dvě kolekce produktů z limitované edice: Narozeninovou limitovanou edici ikonických bestesellerů a vůbec poprvé se vracíme k významným milníkům v historii, produkty, které vznikli v 20. letech, 60. letech a 90. letech.

Limitovaná-edice narozeninová kolekce
Naše nejoblíbenějších a nejprodávanějších produkty: Midnight Recovery Concentrate, Ultra Facial Cream, Calendula Herbal-Extract Toner a Creamy Eye Treatement with Avocado. Tato ikonická kolekce přichází v ohromujících skleněných obalech zdobených bílými a zlatými prvky – pomáhají nám také naplnit závazek společnosti Kiehl‘s k udržitelnější budoucnosti pomocí ekologicky šetrných materiálů.

Limitovaná-Edice Heritage Collection
Poprvé se značka Kiehl‘s ponořila hluboko do svého archivu oblíbených produktů, aby přinesla zpět tři historické produkty z minulých desetiletí. Tato limitovaná edice byla pečlivě vybrána, aby vzdala hold kosmetickým trendům, které způsobily revoluci v předchozích epochách, je přetvořena pro moderní znalce péče o pleť.

Zdroj: Kiehl‘s / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář