Představujeme

Kivvi – marmeláda na rty

Rostliny všeho druhu mají blahodárné účinky nejen pro naše tělo, ale i pro naši pokožku. Z této filozofie vychází i novinka přírodní kosmetiky Kivvi – marmeláda na rty. Stejně, jako ostatní produkty této společnosti je 100% přírodní, v nabídce je ve třech variantách – citron, máta a pomeranč.

Kivvi marmeláda na rty hloubkově hydratuje, chrání, vyživuje a obnovuje citlivou pokožku rtů. S obsahem bambuckého másla a arganového oleje je opravdovou „lahůdkou“ pro pokožku, která navíc díky kiwi extraktu obsahuje i vitamín C a další látky, jež stimulují tvorbu kolagenu a obnovu kožních buněk. Extrakt z květů lípy dokáže rty krásně zjemnit, čímž odstraní jejich napětí a rozpraskání.

„Tato marmeláda na rty navazuje na řadu tělových marmelád, jež se těší mezi našimi zákaznicemi velké oblibě. Její přírodní složení zajišťuje nejen kvalitní ošetření rtů, ale také přirozenou přírodní vůní bez přidaných parfémů,“ dodává Eva Vobrová ze společnosti InBIO, která Kivvi Cosmetics zastupuje na českém trhu. V nabídce jsou Kivvi marmeláda na rty citron, máta nebo pomeranč v praktickém 15 ml balení do kapsy či kabelky. Doporučená maloobchodní cena je 139 Kč a k dostání je v prodejnách s přírodní kosmetikou, BIO prodejnách nebo na www.naturals.cz.
kivvi_marmelada_rty_02
Produkty značky Kivvi Cosmetics představují 100% přírodní kosmetiku prvotřídní kvality, jejichž výroba je inspirována přírodou a vychází z posledních vědeckých poznatků. Složení kosmetických přípravků Kivvi je speciálně vyvinuto z organických, biodynamických a certifikovaných přísad – rostlinných olejů a výtažků z rostlin, s ohledem na speciální vlastnosti různých typů lidské pokožky. Kosmetika Kivvi neobsahuje žádné syntetické konzervační látky, rafinované produkty, umělá barviva, toxické látky a další příměsi používané v konvenční kosmetice, které jsou často příčinou nepříznivých reakcí pokožky. Pro prodloužení trvanlivosti se používá například přírodní antioxidant vitamín E, který navíc zabraňuje stárnutí kůže. Přírodní kosmetika Kivvi obsahuje různé druhy bobulovitých plodů a olej ze semínek kiwi, který je podle posledních vědeckých studií jednou z nejhodnotnějších a nejúčinnějších kosmetických přísad. Olej má antioxidační vlastnosti, působí proti stárnutí, obnovuje kožní buňky a hydratuje pokožku.

O Kivvi Cosmetics
Výroba Kivvi kosmetiky je inspirována přírodou  – její krásou, bohatstvím, jedinečností a půvabem. U jejího zrodu stojí zkušenosti odborníků, láska a respekt vůči přírodě a lidem. Cílem je nabídnout přírodní kosmetiku prvotřídní kvality, která je inspirovaná přírodou a založená na vědeckých poznatcích. Kivvi Cosmetics dbá na životní prostředí a respektuje jej. Výrobky jsou veganské, nejsou testovány na zvířatech a mají certifikát EcoCert. Složení Kivvi kosmetiky je speciálně vyvinuto s použitím BIO, biodynamických a certifikovaných přísad – rostlinných olejů a výtažků (z jitrocele, brusinky, jablka, brutnáku, černého rybízu, maliny, obilných klíčků, konopných semínek, březových pupenů, šípku, heřmánku, pupalky aj.) z celého světa. Tyto organické látky se snoubí a kombinují s cílem poskytnout to nejlepší pleti a pokožce celého těla. Kosmetika Kivvi je vyráběna v Lotyšsku, zemi ležící na severu Evropy, kde můžete denně obdivovat krásu a sílu divoké přírody.

Více na www.kivvi-kosmetika.cz a www.naturals.cz / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář