Tipy na dárky

Knižní tip pod stromeček: Alessandra Torre: Ghostwriter

Čeští čtenáři znají americkou spisovatelku Alessandru Torre jakožto autorku erotického thrilleru Černé lži a vtipné romance Hříchy Hollywoodu. Nakladatelství Mystery Press nyní vydalo její psychologický thriller Ghostwriter.

A právě tuto knihu vám nabízíme jako tip na dárek pod stromeček.

Hlavní hrdinka románu, spisovatelka Helena Rossová, má tři měsíce na to, aby napsala poslední knihu ve svém životě. Tři měsíce, aby popsala všechny detaily „toho dne“ i to, co mu předcházelo. Tři měsíce, které se rozhodla zasvětit své zpovědi. Helena Rossová je autorkou patnácti romancí, z nichž se staly mezinárodně uznávané bestsellery. Tentokrát ale o romantický příběh nepůjde, nebude žádné „a žili spolu šťastně až navěky…“. Stránky její poslední knihy budou patřit pouze a jenom pravdě. Pravdě, kterou skrývala před policií, rodinou, celým světem. Pravdě, před kterou čtyři poslední roky utíkala…“

Román Ghostwriter je v literární tvorbě Alessandry Torre rozhodně jedinečným úkazem. Jedná se o šokující a zároveň velice intimní psychologický thriller, v němž nejenže autorka znovu přesvědčuje o svém vypravěčském mistrovství, ale zároveň ukazuje, jak všestrannou a talentovanou spisovatelkou ve skutečnosti je.
soutez_mystery_press_logoAnotace:
Lhala jsem. Policii, přátelům i rodině jsem kdysi vyprávěla příběh, vylhaný od začátku až do konce. A víte co? Všichni mi uvěřili.
Ale není se čemu divit. Vyprávění příběhů mě přece proslavilo. Patnáct bestsellerů. Miliony fanoušků. Sláva a úspěch.
Nyní mi zbývá napsat už jen poslední příběh. Ten ale bude ze všech nejlepší, s dechberoucí zápletkou a vyvrcholením, které srazí čtenáře na kolena.
Jejich reakce mě však už trápit nemusí. Říká se, že smrt může být vysvobozením.
Tak uvidíme…

Zdroj: Mystery Press / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář