Bydlení

Koupelnové doplňky, detaily dělají celkový dojem

Nepodceňujte koupelnu. Ráno vás nabije energií, večer z vás zase smyje starosti všedního dne. Není nad to si užít příjemného večerního relaxu v krásně sladěné koupelně – pomohou k tomu stylové koupelnové doplňky.

Stavíte dům? Zařizujete novostavbu? Čeká vás rekonstrukce? Dáme vám jednu dobrou radu – nepodceňujte koupelnu! Koupelna je místností, která zůstává při zařizování opomíjena. Přitom není o nic méně důležitá než zbytek interiéru. Často ji však potká neblahý osud místnosti, která zbyde při zařizování na konec.

Koupelna je místem relaxu – nezapomínejte na ni
Nejspíš to znáte. Když zařizujete interiéry nového domu nebo bytu, začínáte u kuchyně, obývacího pokoje a ložnice. Na koupelnu pak dle tohoto scénáře často nezbývají finance, ani energie. Ač se to nezdá, koupelna je skvělou relaxační zónou. Navíc v ní trávíme až překvapivě mnoho času. Hned, jak se ráno probudíme, míříme do koupelny. Také večer je místem, kde ze sebe smýváme všechny starosti všedního dne a připravujeme se na jeho příjemnější část – večerní odpočinek a spánek. Koupelna je tedy jakýmsi předělem – ráno nás připravuje na náročný pracovní den a nabíjí energií, večer nám pomáhá uklidnit tělo i mysl. Už chápete, co jsme chtěli říct, když jsme vás nabádali, abyste nikdy nezapomínali na koupelnu?

Naštěstí moderní design na koupelnu začíná konečně myslet. Objevují se designové vany, umyvadla, luxusní obklady. Lidé si zařizují koupelny jako z první republiky nebo investují do exotických dřevin a vytváří ze svých koupelen meditační zenové zóny. Ať už patříte mezi koupelnové nadšence, nebo se jím teprve stanete, sortiment eshopu Vodovo.cz vám v tom rozhodně pomůže.

Sprchu jen od renomovaného výrobce, nikdy z hobbymarketu
Postupem let nám připadá, že se lidé na celém světě dělí jen do dvou skupin – na milovníky vany a fandy sprchy. Možná byste se divili, jak otázka „vana nebo sprcha?“ dokáže rozpoutat vášnivé diskuze a překvapit. Mnohdy se stává, že až v momentě zařizování koupelny se mladý člověk dozví o svém protějšku, že se v otázce koupání či sprchování se svým partnerem vůbec neshoduje. Naštěstí vše se dá řešit a sprcha se dá instalovat i nad vanu. Sprchy do naší nabídky vybíráme pouze ze sortimentu prověřených značek a výrobců. Můžete si tak být jistí, že vybrané sprchové hlavy či ruční sprchy vám budou léta dlouho sloužit. Nákup od renomované značky rozhodně nelze srovnat s nákupem sprchy z hobbymarketu. Sprchu přeci jen neměníte každý den, a pokud si vyberete tu, která se vám líbí, chcete, aby dlouho vydržela.

Ale dost o sprchách. Kouzlo výsledného dojmu tkví velmi často ve zdánlivě nepatrných detailech. Proto si ve Vodovo potrpíme i na koupelnové doplňky. Nejdříve se ale zaměřme na jiný prvek, který nesmí chybět v žádné koupelně, a to vodovodní baterii.

Aby kohoutek nekapal, musí být vodovodní baterie kvalitní
Přiznejme si na rovinu – co je snad to nejotravnější, co vás v souvislosti s prostředím koupelny napadne? Kapající kohoutek! Každému někdy doma tekl kohoutek a všichni moc dobře víme, jak dlouho může trvat se odhodlat pořídit konečně novou baterii. Na tento neduh existuje prevence – kupte si kvalitní vodovodní baterii rovnou. V nabídce Vodovo najdete baterie od značek, jako jsou Ravak, Sapho, Alveus a další, za jejichž výrobky si rozhodně stojíme. Vyberte si baterii, která ladí s moderním interiérem koupelny, nebo takovou, která vás přenese do dob dávno minulých. Je to jen na vás!

Koupelnové doplňky – praktické a elegantní
Koupelnové doplňky jsou nedílnou součástí vybavení každé koupelny. Pokud nechcete nechat vlhké mýdlo, aby se klouzalo volně po umyvadle, je dobré si pořídit aspoň mýdlenku. To je samozřejmě řečeno s velkou nadsázkou. Není nad to si mít kam pověsit osušku a ručníky, kam uložit zubní kartáčky… zkrátka koupelnových doplňků není nikdy dost.

Protože chceme, aby to naší i vaší koupelně slušelo, dáme vám ještě jednu radu – snažte se vybírat koupelnové doplňky z jedné produktové řady. Pokud si pořídíte dávkovač mýdla, kosmetické zrcátko, držák toaletního papíru, háčky, věšáky a další doplňky od jednoho výrobce a nejlépe z jedné série, jistě se vám povede docílit dokonalého výsledného efektu!

Zdroj: Mand CZ / foto: bigstock / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

  • Erika 10/09/2019 at 7.50

    Souhlasím! Já si konečně splnila sen o hranatém umyvadlu do koupelny a baterii se sprchou do kuchyně. Je to taková malá velká radost 😀

    Odpovědět

Přidat komentář