Představujeme

Květinové trendy 2020

Krásné květiny potěší každou ženu. Jak ale správně vybírat? Nejde jen o individuální vkus, ale i o aktuální floristické trendy. Díky květinářství Nairi už nyní víme, jaké barvy, vazby nebo druhy květin budou in v roce 2020. Nic určitě nezkazíte teplým odstínem béžové, která je přímo synonymem aktuální udržitelnosti. Slavnostní nádech dodá kyticím béžovozlatá. Dále se prosadí světle růžová, která ale nebude nijak sladká, spíš půjde o chladnější odstín s šedým podtónem. Čtvrtou květinovou barvou roku 2020 je zelenošedá.

Kontrast stylů oblíbený už v roce 2019 by měl přetrvat, honosné růže a další luxusní květiny se opět budou trochu ledabyle vázat s lučním kvítím a mechem. Tyhle vazby působí opravdu uvolněně a neotřele, proto se nejspíš znovu zařadí k hlavním favoritům sezony. Zmiňovaná zelená také ukazuje na návrat k přírodě, ale i na svěžest a jednoduchost. Zaujme minimalistky i vyznavačky udržitelnosti. Díky jediné barvě navíc nejlépe vyniknou různé tvary a struktury květin.

Vedle toho budou hitem i hravé kytice plné zářivých barev. Spojení oranžových gerber se slunečnicemi nebo růžovými orchidejemi je ideální pro odvážné cestovatelky a vlastně všechny milovnice dobrodružství. Čtvrtý a poslední hlavní trend sezóny můžeme nazvat jako luxusní eleganci. Floristky z krásných rudých růží, růžových karafiátů či bílých lilií vytvoří okázalé kytice. Díky tónům červené budou dostatečně výrazné a přepychové, světlé barvy je dokonale zjemní a vytvoří z nich romantické varianty ideální na Valentýna.

Krásné květinové boxy, kytice či dekorace podle nejnovějších trendů koupíte v květinářství Nairi ve Slovanském domě a také online na jejich e-shopu. Samozřejmostí jsou i vazby nebo kompletní floristika na akce dle přání zákazníka. Vše je tvořeno z pečlivě vybraných čerstvých květin.

Zatímco nejoblíbenějším valentýnským dárkem stále zůstávají rudé růže, květinové dekorace na svatbách se v posledních letech hodně proměnily. Získaly větší lehkost a přírodní kouzlo. V roce 2020 jim to určitě vydrží a možná se dočkáme i novinek, třeba v podobě jednobarevných kytic, které tvoří dokonale kompaktní celek.

Květiny ale už dávno nepatří jen na oslavy, svatby a speciální příležitosti. Čerstvá kytice na stole nám zpříjemní každý den a krásně prozáří jakýkoli interiér. Důležitý je výběr samotných květin i místa, na kterém nejlépe vyniknou. Na rozdíl od kytic, které se nám musí pohodlně nést, tady můžeme víc pracovat s netradiční kompozicí a různými doplňky, jako jsou vázy, závěsné ozdoby, svíčky atd. Promyšlené květinové dekorace dokážou zlepšit náladu celého bytu a pozitivně působí na naši psychiku. Zdaleka se nejedná jen o typické tulipány na jaře. Svěží a exotické kombinace se hodí na léto, jiné druhy květin naopak vytvoří hřejivou atmosféru a budou se víc vyjímat na podzim a v zimě. Pokud si nejsme jistí, chybu neuděláme ani s nadčasovými růžemi.

Zdroj: Květinářství Nairi / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář