Představujeme

Legendární vůně ve tvaru medvídka Moschino Teddy Bear se vrací!

Seznamte se s novou dámskou Moschino Toy 2. Unikátní druhá edice je tentokrát ze skla odhalujícího luxusní vůni ve svém nitru.

Mít svého mazlíka kdykoliv po ruce, a ještě v něm skrývat svou oblíbenou vůni – tak tohle mohlo napadnout jen věčně rebelující značku Moschino. Po celosvětovém úspěchu prvního parfému „plyšové hračky“ se teď dostává ke slovu flakón z matného skla ve tvaru medvídka, jehož hlava tvoří vtipný uzávěr. Silueta médi se objevuje i na bílé krabičce a na obalech koupelové linie.

Jiskřivě svěží akord mandarinky a zeleného jablka Granny Smith uvádí něžně květinovou nótu ve stylu ryzí elegance, které vévodí sametově hebké okvětní lístky jasmínu, magnólie a pivoňky. Křehkost květů doplňuje ovocný tón bílého rybízu. V samém závěru dostává prostor smyslné kouzlo stvořené ze vzájemné přitažlivosti santálu, ambrového dřeva a čistého pižma.

 

HLAVA magnólie, zelené jablko Granny Smith, bílý rybíz
SRDCE mandarinka, okvětní lístky jasmínu, pivoňka
ZÁKLAD pižmo, santál, ambrové dřevo
Rodina vůní: květinová – dřevitá – pižmová

Hvězdou reklamní kampaně je modelka a herečka americko-japonského původu Devon Aoki, kterou zvěčnil fotograf Steven Meisel coby mladou rebelku Moschino.

Moschino Toy 2 koupíte exkluzivně v Marionnaud parfumeriích za ceny EdP 30 ml 1 099 Kč, EdP 50 ml 1 649 Kč, EdP 100 ml 2 299 Kč.

Doporučené

Přidat komentář