Volný čas

Magic Sky Night – letní večery pod hvězdnou oblohou

Kouzelný zážitek, na který jen tak nezapomenete? Obklopte se hvězdami a vychutnejte si prázdninovou noc na jedinečném místě. Vydejte se na Magic Sky Night na Dolní Moravě. Po čtyři letní sobotní večery se vám otevře Sky Bridge 721 a Stezka v oblacích, a vy si tak můžete užít opravdovou noční romantiku na horách.

Daleko mimo světelný smog, s magickým osvětlením obou hvězdných dominant a hvězdářským programem se můžete kochat zázraky přírody i architektury. Sky Bridge 721 vás provede nad hluboké údolí a pod široká nebesa a na Stezce v oblacích vás k vychutnávání nočních zážitků doprovodí podmanivá hudba.

Pro děti bude připravený vesmírný animační program a večer můžete uzavřít v panoramatické restauraci Skalka s živou hudbou, třeba se sklenkou něčeho dobrého. Magic Sky Night si užijete 13. a 27. července a 10. a 28. srpna.
Sky Bridge 721 IIIKromě Magic Sky Night se můžete 6. července těšit na Den zážitků, kde vás zdarma čeká koncert Ellie, akrobatická exhibice, zábavná show pro děti i divadelní představení pod širým nebem. Prázdninové pátky budou patřit dětem v rámci Mamutíkova nočního dobrodružství, kde se v Mamutíkových parcích setkají s postavami z filmu Alenka v říši divů a budou plnit hravé úkoly. Prázdniny zakončíme 31. srpna akcí

Loučení s létem, kde děti projdou pohádkovou stezkou a užijí si zábavný program s tombolou, jízdou na bobové dráze a občerstvením v areálu u Slona. Přijeďte na Dolní Moravu a zažijte léto plné dobrodružství a nezapomenutelných chvil!

Další podrobnosti najdete na webu Dolní Moravy www.dolnimorava.cz.

Zdroj: Dolní Morava / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář