Fashion

Merino čelenky LASOUL – módní doplněk, který nezničí váš účes

Je vám zima na hlavu, ale nechcete si ničit účes čepicí? Máme pro vás skvělý tip na alternativu. LASOUL představuje barevnou kolekci čelenek z přírodní merino vlny, které jsou nevšedně jemné, měkké a teplé. Skvěle se hodí do přírody, i do města.

Blíží se jaro, teploty stoupají, ale studený vítr dokáže stále potrápit. A proto LASOUL přichází s kolekcí ručně háčkovaných čelenek z přírodní vlny merino. Jsou elegantní, ženské, a nemusíte si díky nim ničit účes.

Vysoce funkční široké čelenky z ovčí vlny merino vynikají přirozenou pružností. Merino vlna je nejen teplá, ale také odolná vůči zápachům, prodyšná, izolující, extrémně odolná a antistatická. Příze na čelenku je vyrobena z jemných vláken 100 % merino vlny a získaná z volně chovaných ovcí z Jižní Afriky a Jižní Ameriky. Je velmi jemná a nedráždivá, vhodná i pro citlivou pokožku.
lasoul_2
Příze je zároveň opatřena úpravou Superwash, což čelenky předurčuje k dennímu použití s možností praní v pračce. Materiál má Oeko-Tex® certifikát a čelenka je ručně háčkovaná v České republice!

Merino čelenky LASOUL jsou skvělým módním doplňkem, který oživí váš outfit a zahřeje. Není lepšího pocitu než mít na sobě oblečení, které je nejen krásné, funkční, ale i šetrné k přírodě. Staň se královnou v LASOUL!

Zdroj: LASOUL / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář