Představujeme

Dlouhodobý pronájem Driveto jasně říká, proč nemá smysl kupovat auto

Úspěšní lidé se nechtějí přidávat mezi zástupy lidí, jež si pořizují rádoby kvalitní auta, avšak ve věku, kdy už mají nejlepší za sebou. (Průměrný věk automobilů v ČR dosáhl 15 let a o Česku se již mluví jako o autovrakovišti Evropy.) Též však nechtějí investovat do nového automobilu ve chvíli, kdy se mluví o elektromobilitě či blízkém nástupu autonomních aut a jejich vzájemného sdílení. Navíc auto jsou starosti – a vůbec ne malé. Řešení nabízí dlouhodobý pronájem auta Driveto.

Dlouhodobý pronájem Driveto je hitem českých firem
70 % zákazníků firmy jsou právě podnikatelé a firmy. Firemní zákazníci rychle pochopili, že dlouhodobý pronájem aut je pro ně ještě výhodnější než pouhý operativní leasing. Driveto.cz nejdříve nabízelo právě auta na operativní leasing, avšak od roku 2018 nabízí i nadstandardní službu, kterou je dlouhodobý pronájem Driveto, neboli operativní leasing bez závazků.

Jak dlouhodobý pronájem aut Driveto funguje?
V rámci speciální služby, tzv. Driveto klubu, získáte auto jako dříve na operativní leasing, ale zcela bez závazků. I proto se již řadí spíše mezi dlouhodobé pronájmy. Vyberete si automobil a zaplatíte členský poplatek. Díky němu můžete automobil kdykoliv vrátit. Ne tak, jak tomu je u operativního leasingu, kde si domlouváte předem, jak dlouho budete automobil užívat. Pro firmy je to ideální situace. Už nemusíte mít zbytečně velký vozový park. Jeho velikost aktualizujete podle potřeby firmy a aktuálního stavu zaměstnanců. Automobil lze skutečně ze dne na den vrátit, nebo s ním odjet na základě uzavřené smlouvy. Jednodušší to nikdy nebylo a je jasné, proč nemá smysl auto kupovat, ale ani uzavírat smlouvu o operativním leasingu. Měsíční pronájem automobilu se snadno odepisuje z nákladů a plátci DPH mají cenu pronájmu ještě levnější právě o výši DPH.

Mladí a úspěšní jezdí v autech z Driveto klubu
Kdo se nechce stát otrokem automobilu, ten si jej raději pronajme, než by si jej kupoval. Driveto klub milují úspěšní muži od 25 do 45 let, ale i úspěšné ženy. Tito lidé nechtějí auto vlastnit. Potřebují jej však ke svému životu. Driveto klub jim umožňuje pronájem auta bez závazků a se všemi benefity. O servis automobilu se kompletně stará Driveto a všechny služby, včetně pojištění, jsou již součástí měsíčního pronájmu.

Zdroj: Driveto / foto: bigstock / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář