Představujeme

Miluje vaše šelmička krabice? Pořiďte jí značkovou!

Kočky krabice jednoduše milují, to je známý fakt. Český výrobce krmiv Brit proto přichází se skládacími krabicemi pro kočičí radost, které zákazníci získají k nákupu vybraných krmiv pro kočky této značky. Všechny boxy mají průlezové otvory a spojky, s jejichž pomocí je lze spojovat a vytvářet tak nejrůznější doupata pro chlupaté miláčky.

Brit umí potěšit nejen chuťové buňky koček, ale také jejich hravého ducha. Krabice jsou vyrobeny z kartonového materiálu a zákazníci je dostanou zdarma k nákupům 2 a 7 kilových balení krmiv pro kočky Brit Care Cat na eshopu výrobce krmivo-brit.cz.

Krabice mají na každé straně průlezový otvor, který je při dodávce uzavřený a zákazník si tak může sám vybrat, jaká dvířka šelmě otevře. Sada spojek navíc umožňuje bedýnky jednoduše napojovat a vytvářet tak rozmanité prolézačky i velké kartonové hrady.

A protože Brit myslí i na kočičky v útulcích, rozhodl se krabice přidávat také k zásilkám odeslaným v rámci Click and Feed, projektu, který z každého kliknutí naplní jednu misku krmivem pro opuštěná zvířata.

Zdroj: VAFO PRAHA s.r.o. / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář