Soutěže

Soutěž: Hotová trvanlivá jídla z Expres Menu nejen na dovolenou

Expres Menu – jednoduché a chutné řešení jídla bez dlouhého vyvařování. Jedná se o hotová trvanlivá jídla, která díky speciální technologii konzervace vydrží i dlouhou cestu na dovolenou. V portfoliu Expres Menu najdete velmi rozmanitá jídla – svíčkovou na smetaně, kuře na paprice, polévky, ovocné kaše, jídla jednoporcová nebo i pro dvě osoby.

A čím to je, že jídla vydrží i bez chlazení? Produkty Expres Menu jsou konzervované metodou inspirovanou z doby Napoleona, kdy se podařilo panu Appertovi v roce 1895 vytvořit pro vojsko první konzervu. Jedná se o patentovanou metodu CTP, která se dá velmi zjednodušeně přirovnat k domácímu zavařování, kde výsledkem je kvalitní trvanlivý kompot, který se dá dlouhodobě uchovat při pokojové teplotě.

Jídla Expres Menu se mohou skladovat v teplotě do +30 °C a mají tříletou dobu spotřeby. Krátkodobě vydrží i vyšší teplotu, např. během cesty na dovolenou nebo při turistickém výšlapu. Jídlo je již kompletně dokončené, nemusí se do něho nic přidávat, stačí jen ohřát a servírovat, je proto ideálním způsobem stravování pro rodinnou dovolenou. Při přípravě jídel nejsou používány žádné chemické přísady ani konzervanty, jídla jsou vyrobena pouze z prvotřídních čerstvých surovin od regionálních dodavatelů. Všechny produkty Expres Menu jsou výsledkem ruční práce kuchařů a jejich spolupracovníků, kteří připravují každý výrobek s velkou odpovědností, osobním nasazením a láskou. Tento proces pak z výsledného produktu dělá zdravé a chutné jídlo. Všechna jídla Expres Menu jsou navíc bezlepková, jsou tudíž vhodná i pro strávníky s bezlepkovou dietou.

Soutěž: Rodinné recepty Expres Menu jsme ochutnali, a tak vám s radostí přinášíme možnost, ochutnat je také. Věříme, že si je, stejně jako my, zamilujete! Hned na 5 z vás čekají balíčky, které obsahují vždy 3 jídla z nabídky Expres Menu. Těšit se můžete například na Španělského ptáčka s rýží, Kuře na paprice, Svíčkovou, Králičí maso na slanině nebo Krůtí maso.
EXPRES MENU
Soutěžní otázka: V nabídce rodinných receptů Expres Menu najdete mimo jiné také hotové polévky. Kterou z těchto polévek v nabídce nenajdete?

a) Dršťková
b) Fazolová
c) Brokolicová

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách www.expresmenu.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 21. 3. 2019, do předmětu uveďte EXPRES MENU. Pět autorů správné odpovědi od nás obdrží 3 hotová jídla Expres Menu.

Být fanouškem se vyplatí! Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Pinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář