Bydlení

Návrat tradice společného stolování v moderním stylu

Společné stolování vždy fungovalo jako rituál, kdy se celá rodina sešla a prožívala tak příjemnou část dne společně. S příchodem nových technologií se zdálo, že se takové okamžiky spíše vytrácí. Díky trendu farmářských trhů a poctivého domácího vaření se ale situace opět obrací. Mnoho lidí se dnes vaření aktivně věnuje, zkouší suroviny, které u nás dřív nebyly dostupné a o své výtvory se dělí s rodinou a přáteli. Společné stolování jsou ale kromě jídla i určitá společenská pravidla, správné chování u jídla a prostírání stolu.

To se dá snadno povýšit jednoduchými podtácky, držáky a kroužky na ubrousky nebo prostíráním. Přijde-li třeba o víkendu návštěva, velice praktickou záležitostí je servírovací set.

Značka Blomus nabízí sedmidílný, takže máte dost prostoru na podávání různých druhů předkrmů – oliv, sušených rajčat, sýrů, tyčinek a dipů. Připravujete-li k obědu nebo večeři steak, bude se vám hodit set porcelánových misek, do kterých nalijete různé omáčky, a každý stolovník si vybere podle chuti.  Těstoviny jsou zase nejlepší s čerstvě nastrouhaným parmazánem. Ideální je tedy mít přímo na stole malé designové struhadlo, které na stole nepřekáží a každý si sýr může nastrouhat podle chuti.
blomus_set_02
Stejně jako i když je pokrm sebelépe dochucený, často se najde někdo, kdo potřebuje přisolit, připepřit nebo přidat ocet do salátové zálivky. V takovém případě je vždy nejjednodušší mít hezký dochucovací set nebo mlýnek na pepř a sůl přímo na stole. Ty, které nabízí značka Blomus vypadají díky svému nadčasovému vzhledu spíše jako designové doplňky.

Všechny produkty značky Blomus se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností a moderním designem. Proto se jedná o investici, která vám doma bude sloužit dlouhá léta. Firma sídlí v Německu, ale k dostání je už i u nás.

zdroj: Blomus / komerční sdělení

Zboží si můžete prohlédnout a objednat na webových stránkách www.blomus.cz nebo navštivte showroom Concept Store Karlín v Praze. Tam uvidíte mnohem více – celé kuchyně, sedací soupravy, osvětlení atd. Více informací o showroomu najdete na www.cskarlin.cz.

Doporučené

Přidat komentář