Představujeme

Nejsem to já, koho hledáš?

Do obchodů Lush dorazily nové produkty. Seznamte se s krémem na pozadí, znovu a znovu a znovu použitelnou koupelovou pěnou a krémovým sprchovým gelem s ovesným mlékem. Vezměte je domů všechny a ukažte jim jejich trvalá místa ve vaší koupelně.

Bubble Spinner – Znovupoužitelná koupelová pěna
Pro všechny neposedy! Roztočte tuhle parádu v proudu tekoucí vody a vykouzlete hromadu veselé citrusové pěny pro lepší náladu a jasnou mysl. Zatočte se svými starostmi a nechte citronové a limetkové bublinky dát věci do pořádku. Po použití Bubble Spinner nechte oschnout a schovejte jej na suché místo pro další použití.

Rump – Krém na pozadí
Kdyby neexistovala tma, nevážili bychom si světla. Kdyby na světě nebylo zlo, nechápali bychom dobro. Ideální pro cyklisty, běžce a každého, kdo naráží na odpor místo na harmonii a hladký průběh. Naneste střídmé množství všude tam, kde vás obtěžuje tření. S kofeinem pro zpevnění pokožky a výživnými másly pro snazší vklouznutí do upnutých sportovních úborů. Ať už sportujete, stavíte zeď nebo trumpujete, ujistěte se, že je váš zadeček pěkně v pohodlí. Nesedí vám třenice? Máte problém nasoukat se do upnutého sportovního oblečení? Lycra se vás nepatřičně chytá? Tenhle krém je konečné řešení! Pomůže vám dostat se přes zeď ze světa nepříjemného tréninku a pomůže vám zapomenout na pálení a veškerý odpor.
lush_novinky_2018
Oaty Creamy Dreamy – Krémový sprchový gel s ovesným mlékem
Nebe na Zemi existuje! Najdete ho ve sprše s nebesky hebkou směsí chladivého ovesného mléka a zklidňující levandule. Výživné krémové kakaové máslo s olivovým olejem se postarají, aby byla vaše kůže andělsky hebká a vyrovnávací růžová voda s konejšivou silicí z heřmánku pravého tiší rozzlobenou pokožku a tu citlivou vynesou do nebes. Namydlete se a odplujte na obláčku.

Tyto a další nové produkty najdete v obchodech a na e-shopu Lush. Některé exkluzivně on-line!

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář