Fashion

Nejvíc trendy obuv na ples i do společnosti

Přípravy na plesovou sezonu pomalu vrcholí a vy teď zřejmě jako většina žen řešíte, v čem letos zazáříte. Ať už se rozhodnete pro elegantní šaty, dobře padnoucí kalhotový kostým nebo dlouhou sukni, nikdy nepodceňte doplňky. Šaty sice dělají člověka, ale pokud k nim zvolíte nevhodnou obuv a kabelku, tak veškeré snahy o dokonalý outfit přijdou nazmar. Inspirujte se s námi a staňte se hvězdou tanečního parketu.

Pevná v kramflících
Elegantní uzavřené lodičky jsou na společenskou událost, jakou je ples, doslova stvořené. Pokud v nich máte v plánu protancovat celou noc, volte takové, které nejenom dobře vypadají, ale budou i pohodlné. Jistě si chcete alespoň jednou za večer pořádně zatančit a ne sedět v koutě jen proto, aby vás druhý den nebolely nohy.

Místo toho raději investujte do kvalitních černých lodiček s uzavřenou špičkou na silnějším podpatku. Že budete působit fádně a usedle? Rozhodně ne v případě, když vsadíte na samet, který je trendem letošní sezony. Sametové lodičky působí rafinovaně, nikoli však prvoplánově. Ukažte, že na to máte a nazujte je ke kalhotovému kostýmku v pánském stylu. Slavnostní dress code tím neporušíte a navíc budete vypadat nebezpečně sexy. Psaníčko volte ve stejné barvě, jako obuv, abyste zachovala dojem pánského looku.
ccc_slavnostni_02
Metalic(ká)
Na tanečním parketu neuniknete záři reflektorů, tak se na to pořádně vyzbrojte. Pokud chcete být středem pozornosti, pořiďte si lodičky v metalickém nebo ombré odstínu, které vyniknout pod umělým osvětlením a zaručeně přitáhnou pozornost okolí. V zimě dejte přednost lodičkám s uzavřenou špičkou. Když obuv s otevřenou špičkou, pak jedině naboso. Silonky jsou v tomto případě považovány za módní přešlap.

Jak nešlápnout vedle
Na večer a do společnosti noste výhradně malou kabelku – psaníčko do ruky nebo mini kabelku na řetízku. Velké kabelky, i ty sebeluxusnější, se pro tento druh události nehodí. S rozumem volte také šperky. Pokud máte výrazné náušnice, tak už není potřeba si k nim brát velký náhrdelník a prsten. Mějte vždy na paměti, že méně je více.

I když jste zvyklá mít přehled o čase, tak hodinky nechte tentokrát doma, protože ty k plesové róbě nepatří.

Zdroj: CCC / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář