Zdraví

Nenechte displeje zničit váš zrak. Vsaďte na přírodní ingredience

Na jaký smysl se spoléháte ve svém každodenním životě nejčastěji? Je to hmat, sluch, chuť nebo čich? Krásy okolního světa zkoumáme předně naším zrakem. Právě oči jsou tak pro nás nepostradatelným orgánem, který používáme prakticky při všech činnostech. Ve světě mobilních telefonů, televizních obrazovek a displejů našich počítačů to platí dvojnásob – jsou to právě oči, které jsou nejen technologiemi velmi namáhané. I proto bychom jim měli poskytnout podporu. Značka Nutrilite™ nyní přichází s novinkou zaměřenou právě na zdraví očí – Nutrilite™ Vision plus.

Lidské oko je velmi složitým orgánem, který nám zprostředkovává až 80 % všech vjemů. Věděli jste, že průměrně mrkneme každé tři až pět sekund? I proto patří oční sval k těm nejaktivnějším v našem těle. I když se snažíte dělat si během pracovního dne pauzy a řídit se pravidlem 20-20-20 (20 minut práce, 20 vteřin volno a dívat se do vzdálenosti 20 metrů), oči jsou namáhané i jinými vjemy a vlivy jako například silným slunečním zářením nebo řízením v noci. Velkým trendem, který se snaží očím odlehčit, jsou v současné době brýle s filtrem proti modrému světlu. Dají se implementovat do dioptrických i nedioptrických brýlí, a pomoci si jimi tak může při používání počítačů a mobilů prakticky každý. Podpořit svůj zrak zvládnete ale i přírodní cestou.

Síla přírodních ingrediencí pro oči
Už malým dětem říkáme, že mrkev je zdravá pro oči. V přírodě ale najdeme daleko více surovin, které nám pomáhají udržet si zdravý zrak. Další důležitou ingrediencí je například kurkuma. Ta je známá především pro své protizánětlivé účinky, neméně účinná je ale i pro oči. Důležitými minerály jsou například lutein, zeaxantin a zinek nebo vitamin A.

„Lutein spolu se zeaxantinem tvoří 80 až 90 % karotenoidů v oku. Ty se soustřeďují v zadní části oka a pro dlouhodobé udržení normální činnosti a zdraví oka je důležité je přijímat v každodenní stravě. Najdete je zejména v ovoci, zelenině nebo třeba vaječném žloutku,” vysvětluje marketing manager společnosti Amway Česká republika a Slovensko Dalma Kiss-László a dodává: „Obecně platí, že čím červenější ovoce a zelenina jsou, tím více těchto vitaminů a minerálů obsahují. Ideální jsou tak například mrkev nebo rajčata.”

Nový doplněk stravy Nutrilite™ Vision plus obsahuje prvotřídní kombinaci luteinu a zeaxantinu z měsíčku lékařského, lykopen z rajčat, zinek a beta-karoten získaný z řasy Dunaliella salina. Navíc jsou všechny ingredience pěstované na udržitelných partnerských farmách s certifikací NutriCert™. To znamená, že jsou kontrolovány prakticky od semínka, a lze tak zajistit jejich nejvyšší kvalitu.

Aktivní složky doplňku stravy:
● Lutein a zeaxantin – pochází z měsíčku lékařského, který má největší koncentraci luteinu v přírodě
● Beta-karoten – pochází z řady Dunaliella salina, v těle se mění na vitamin A a přispívá k udržení normálního stavu zraku
● Lykopen – nejznámějším přírodním zdrojem lykopenu jsou rajčata
● Zinek – přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A a udržení zdravého zraku

Doporučená cena: 1000 Kč (60 gelových kapslí)
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně

Více informací na: www.amway.cz.

Zdroj: Amway / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář