Volný čas

Nezapomenutelná valentýnská večeře pro vás dva

Svátek sv. Valentýna je dnem všech zamilovaných a už se zase pomalu blíží. Každý rok přemýšlíme, jak překvapit náš milovaný protějšek a jak mu udělat radost. Je mnoho možností jak strávit tento krásný den. Nejčastěji ve spojitosti s dobrým jídlem a pitím. Láska prochází žaludkem, to ví už každý, ale pokud si netroufáte na domácí vaření valentýnského menu, můžete pozvat svého milovaného partnera na romantickou večeři při svíčkách a příjemné hudbě do restaurace.

Vychutnejte si svůj slavnostní den se skvělým šampaňským a vybranými lahůdkami, na konec nesmí chybět ani lahodný dezert např. s čokoládou a ovocem.

Vyberte si program na den sv. Valentýna podle vašich představ
Rezervujte si místa ve vaší oblíbené restauraci nebo překvapte milovanou osobu zcela novým podnikem, kde si objednejte speciální valentýnské menu. Valentýnská večeře bude okořeněna milým dárkem, který obdarovanému vykouzlí úsměv na tváři. Jste-li zkušená cukrářka, pro svou drahou polovičku můžete upéct třeba dort ve tvaru srdce či jiné sladké překvapení. Po fantastické večeři se vydejte do kina na romantický film nebo na posezení do vinného sklípku a degustaci vína s odborným výkladem. Valentýn je den, kdy je ideální využít některé z nabídek wellness centra a zahřát se v bazénu, vířivce či saunovém světe. Možností jak strávit tento den je mnoho, fantazii se meze nekladou.
restu_valentyn_02
Rezervujte si ta nejlepší místa v restauraci ještě dnes
Neváhejte s rezervací na valentýnskou večeři, v restauracích bývá v tento den opravdu plno. Není nic smutnějšího, než namísto dobrého jídla strávit večer hledáním podniku s volnými místy k sezení. Sledujte valentýnské akce, nabídka je opravdu rozmanitá ve všech koutech České republiky. Skvělý průvodce po restauracích je Restu.cz. Jedná se o online rezervační systém pro restaurační zařízení. Z pohodlí domova nebo s pomocí mobilní aplikace mohou hosté vybírat z nabídky restaurací podle předchozích hodnocení jiných návštěvníků, aktualizovaných jídelníčků, lákavých menu a různých akcí.

zdroj: Restu s.r.o. / foto: bigstock / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář