Beauty

Svatební líčení se značkou Dermacol aneb stylová i před oltářem

Už dávno neplatí, že nevěsta musí být celá v bílém. Pokud si na konvence nepotrpíte ani v běžném životě a představa sladké princezny je vám cizí, postačí několik výrazných doplňků a líčení, které femme fatale ve vás nepotlačí ani v průběhu vašeho svatebního dne. Vizážista značky Dermacol Tomáš Vida pro vás připravil svatební inspiraci, která ruší všechny stereotypy a z éterické herečky Judit Bárdos vykouzlil nevěstu, na kterou se nezapomíná.

Oči: Pokud se rozhodnete pro nekonvenční styling, líčení by mělo být střídmé, se zvýrazněním jednoho akcentu. V případě Judit jsou to vínovočervené rty, proto je líčení očí méně výrazné. Pomocí matného stínu zemité hnědé barvy vizážista nejdříve vykreslil záhyb oka, následně nanesl na celé oční víčko perleťový stín světle krémové barvy. Pomocí kajalové tužky hnědé barvy vykreslil linku a rozmazal ji do ztracena. Na závěr použil řasenku, která řasy krásně vytočí a dodá jim objem.
dermacol_svatebni_liceni_04
Použité produkty Dermacol: Oční stíny Bonbon Eye Shadow, odstíny 24 a 82 anebo paletka 24 očních stínů BonBon, Kajalová tužka a oční stíny 2v1, odstín Brown, Řasenka Mega Lashes Dramatic Look.

Rty: Šperkem celé vizáže jsou výrazné rty, které korespondují s barvou doplňků. Aby byl výsledný efekt bezchybný, nejdřív vizážista konturovací tužkou precizně vykreslil linii rtů. Dlouhotrvající a syté barvy docílil kombinací 16hodinové červené barvy na rty a na ni aplikoval hydratační rtěnku v podobném odstínu.
dermacol_svatebni_liceni_05
Použité produkty Dermacol: Dlouhotrvající tužka na rty č. 04, Dlouhotrvající barva na rty a lesk 2v1, 16H Lip Colour č. 04, Hydratační rtěnka s vůní šťavnatého lichi, Lip Seduction č. 09.

Pleť: Kruhy pod očima, začervenalá místa a drobné nedokonalosti pleti překryl vizážista pomocí korektoru. Aby líčení vydrželo v průběhu celého dne, zvolil krycí make-up s voděodolnou texturou, který pleť hydratuje, rozjasní a odstraní známky únavy. Před aplikací ho smíchal s rozjasňujícím fluidem, díky čemuž pleť získala svěží vzhled. Na závěr líčení zafixoval sypkým transparentním pudrem a na líčka použil tvářenku s rozjasňovačem, kterým zvýraznil lícní kosti.
dermacol_svatebni_liceni_03
Použité produkty Dermacol: Paletka korektorů a rozjasňovače, Make-up odstraňující známky únavy, Wake & Makeup, Transparentní fixační pudr, Invisible Fixing Powder, Tvářenka s rozjasňovačem, Blush & Illuminator.

Tipy vizážisty Dermacol Tomáše Vidy
Na kouřový efekt postačí kajalová tužka. Pokud nechcete, aby oči působily „zmalovaně“, použijte na vytvoření linky jen kajalovou tužku. Když ji s pomocí aplikátoru rozmažete do ztracena, docílíte kouřového efektu a jemné linie oko zvýrazní.

Při vykreslení rtů pomůže korektor. Pokud používáte výraznou rtěnku, dbejte na to, aby bylo vykreslení rtů přesné. Mimo konturovací tužky vám k tomu pomůže korektor, kterým linie dotáhnete k dokonalosti. Aplikujte ho pomocí tenkého štětce.
dermacol_svatebni_liceni_06
Červená manikúra není tabu. I přestože je francouzská manikúra považovaná za svatební klasiku, výrazný lak na nehty, ladící se rty a doplňky, vám dodá skutečný šmrnc.

Líčení a vlasy: Dermacol / Tomáš Vida
Foto: Dermacol / Jena Šimková‘
Styling: Monika Blahová, Wedding Avenue

zdroj: Dermacol / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář