Beauty

Nová posila v boji proti akné: Acneclear gel pro lokální použití

Pupínek na tváři zkazí náladu každému, hlavně když se objeví v momentu, kdy nám na vzhledu obzvlášť záleží. Účinnou pomoc před „dnem D“ poskytne nový gel z řady Dermacol Acneclear, který je určený pro lokální péči o problematickou pleť.

V boji s nepříjemnými projevy akné pomůže intenzivní péče, která působí přímo v místě aplikace. Problematické místo do hloubky vyčistí, zredukuje začervenání a díky aseptickým účinkům efektivně potlačí další růst mikroorganizmů v místě zánětu. Zároveň zamezí tvorbě kožního mazu, čímž zmírní projevy akné. Přípravek tak okamžitě a zároveň dlouhodobě zlepšuje vzhled problematické pleti.

Intenzivní gel Acneclear obsahuje tyto účinné látky: Phytosphingosin se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Studie in vivo potvrdily, že léčí už vzniklý zánět, a tím potlačuje projevy akné.
Zincidone reguluje tvorbu kožního mazu. Olej z australského čajovníku má aseptické účinky a efektivně potlačuje růst mikroorganizmů.

Tipy Dermacol pro hezčí a zdravější pleť
Vhodný výběr a pravidelné používání kosmetických přípravků je pro boj s problematickou pletí klíčový. Víte, jak by měla vypadat péče o problematickou pokožku? Komplexní řešení poskytne řada Dermacol Acneclear a Acnecover.

Odlíčení
Na odličování používejte čistící gel, který šetrně odstraní make-up a ostatní nečistoty. Jeho účinné látky – kyselina salicylová, olej z australského čajovníku a Zincidone díky antibakteriálním a antiseptickým vlastnostem dezinfikují pleť, snižují nadměrnou tvorbu kožního mazu a zabraňují dalšímu ucpávání pórů.

Hloubkové vyčistění pórů
Kromě odlíčení je vhodné pleť několikrát týdně důkladně vyčistit také pomocí hloubkově mycího gelu na obličej. Docílíme toho, že ji zbaví nečistot, zároveň viditelně stahuje póry, podporuje regeneraci a zklidnění pleti.

Hloubkové čištění
V každodenní péči nemůže chybět pleťová voda, která pleť dočistí, osvěží a tonizuje. Zbaví ji zbytků nečistot a stáhne póry.
dermacol_acneclear_02
Zklidnění
Jednou až dvakrát týdně je vhodné aplikovat pleťovou masku s jílovou složkou a kombinací rostlinných výtažků, která příjemně chladí, zklidňuje podráždění a stahuje póry.

Hydratace
I problematická pleť potřebuje hydrataci. Hydratační gel-krém s olejem z australského čajovníku je vhodný na denní i noční péči. Speciální receptura nemastného gel-krému nezatěžuje po-kožku a neucpává póry.

Lokální přeléčení
Na „akutní zásah“ mějte vždy po ruce lokální gel, který problematické místo hloubkově čistí, potlačuje projevy akné a redukuje začervenání pokožky.

Extra Tip:

Překrytí
Nahraďte běžný make-up zmatňujícím make-upem s korektorem, který překryje nedostatky a zároveň zmatňuje pleť. Neucpává póry a potlačuje tvorbu akné.

Zjemnění
Kompaktní matující pudr zlepší vzhled akné,vstřebává přebytečný maz a zjemňuje strukturu pleti. Jednoduchá je i aplikace pomocí houbičkového aplikátoru.

Zdroj: Dermacol / foto: bigstock, Dermacol / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář