Představujeme

Nová řasenka Hypnôse Drama

Již více než padesát let je značka Lancôme mistrem ve vývoji řasenek s průlomovým složením, které se opakovaně umisťují na prvních příčkách žebříčku oblíbenosti.

V roce 1967 jsme poprvé představili řasenku v tubě – Lancômatique. Pracovali jsme na různých inovativních řešeních a v roce 1987 spatřila světlo světa Kéracils, první řasenka s pečující složkou, a o několik let později i Definicils, která se stala hitem 90. let. Své ovoce přineslo inovační úsilí pokračující i v dalších letech: v roce 2009 značka Lancôme uvedla na trh svou první změkčující podkladovou bázi s vibračním kartáčkem Ôscillation Powerbooster. Poté následovala řasenka Micro-Oscillation Powermascara, která změnila způsob aplikace řasenky – díky jejím 7 000 vibracím za minutu řasy nabydou na objemu, délce i sytosti barvy. Řadu řasenek Lancôme, mezi kterými si vybere tu svou každý, doplnila v roce 2017 řasenka Monsieur Big a v roce 2021 Lash Idôle.

V roce 2004 se však zrodila skutečná ikona – Hypnôse Drama, kultovní řasenka, která získala řadu ocenění a kterou si oblíbili vizážisté i celebrity.

Velkolepý návrat velkého objemu (Řasenka od Lancôme, která řasám dodá ten největší objem)
Letos se tato ikona vrací a začíná novou kapitolu s vylepšeným složením, které všechna předchozí výrazně předčí. V naší řasence, která vašim řasám dodá na objemu více než kdykoli předtím, se snoubí maximální efekt s intenzivní péčí. Řasenka Hypnôse Drama s novým účinným složením pro maximálně svůdný pohled nyní vašim řasám dodává až 17x větší okamžitý objem.

Zahalte své oči do tajemna, a zvýrazněte tak svůj podmanivý vzhled. Zkombinujte řasenku Hypnôse Drama s podkladovou bází Cils Booster XL Mascara Primer a získejte až 21x větší objem. Pak si z nové paletky očních stínů Hypnôse vyberte odstín č. 19 Ardent Drama, sáhněte po voděodolné tužce na oči Le Stylo Waterproof Eyeliner v odstínu č. 10 Burgundy Fever a vytvořte exkluzivní look podle Lisy Eldridge, globální kreativní ředitelky pro make-up značky Lancôme.

Nová éra v maximalizaci řas (Vylepšené složení pro objem a péči)
Jakmile se vám dostane do ruky, už ji nebudete chtít dát pryč. Řasy s nadměrným objemem jsou nyní ještě svůdnější, protože až 17x větší objem1 jim poskytuje péči, po které toužíte. Nová řasenka Hypnôse Drama, která byla vyvinuta na základě vědeckých poznatků společnosti Lancôme, poskytuje plný objem bez kompromisů a pomáhá dosáhnout pevnějších a plnějších řas.

2% bonding komplex obsahuje keratinovou péči, růži Black Baccara, jojobový olej a výtažek z růže stolisté. Proniká do kutikuly řas a obnovuje oslabené vazby pro pocit posílených řas.

Vysokou účinnost doplňuje složení s vysokým obsahem pigmentu. Díky pigmentům Onyx nově vylepšené složení přichází s ultračerným matným finišem, který řasám dodá smyslnou intenzitu, která vydrží po celý den – ve dne i v noci.

Ikonický kartáček ve tvaru S (Žádanější než kdykoli předtím)
Ideálně tvarovaný velký kartáček Hypnôse Drama se nemění. Je navržen v nezapomenutelném tvaru S a zajišťuje plný kontakt s řasami. Každé z nich od kořínků ke konečkům okamžitě dodá maximální objem, a vytvoří tak podmanivý, svůdný pohled.

Nový dramatický look (Ještě žádanější s dokonalým tvarem)
Extrémní objem, maximální dramatičnost, žádné kompromisy: na oslavu této nové verze řasenky Hypnôse Drama představujeme její vylepšené balení s křivkami, kterým nelze odolat. Je to nádherná óda na ženskost: má ženskou siluetu se zaoblenými hranami a luxusní zlatou pečeť.

Nová kampaň s ambasadorkami značky Lancôme v hlavních rolích (Joy Sunday a Amanda Seyfried dosahují svůdného, naprosto dramatického pohledu)
Jakmile je spatříte, nedokážete od nich odtrhnout zrak. Ambasadorky značky Lancôme Joy Sunday a Amanda Seyfried jsou v nové kampani tvářemi dramatického líčení, při němž řasy získávají extrémní objem.

Složení, které znáte a milujete, je výrazně lepší, protože velký objem řasám zajišťují plné křivky kartáčku ve tvaru S, který je obalí sytými onyxovými pigmenty a poskytne jim intenzivní péči. Výsledkem je přitažlivý pohled a znásobená svůdnost.

Řasenka se vším všudy (Pro svůdný pohled a dokonalou péči)

Dopřejte svým řasám nejluxusnější péči ve třech krocích.

1. Oživte své řasy pomocí revitalizačního séra na řasy
Sérum Lash Revitalizing Serum, inspirované průlomovými vědeckými poznatky o keratinu, využívá odborné znalosti společnosti Lancôme ve vývoji superinovativního složení pro posílení a zpevnění řas. Ošetření poškozených a nadměrně zatěžovaných řas od kořínků až ke konečkům pomáhá omezit ztrátu řas při odličování. Aplikujte dvakrát denně od kořínků ke konečkům podél horní i spodní linie řas. Před nanesením make-upu počkejte minutu a půl.

2. Zvýrazněte své řasy pomocí podkladové báze Cils Booster XL Primer
Dodejte svým řasám délku, objem a větší efekt s přelomovou podkladovou bází Cils Booster XL Primer od Lancôme. Podkladová báze obohacená o provitamín B5 a deriváty vitamínu E dodává řasám v kombinaci s novou řasenkou Hypnôse Drama až 21x větší objem2. Před nanesením řasenky aplikujte přípravek Cils Booster XL klikatými pohyby od kořínků ke konečkům řas.

3. Dramatický pohled dokončete pomocí nové řasenky Hypnôse Drama
Přiložte zakřivenou stranu kartáčku ve tvaru S ke kořínkům řas a jemným klikatým pohybem pročešte řasy až ke konečkům. Kartáček otočte a štětinkami oddělte a zvýrazněte jednotlivé řasy.

Uvedení na trh 5/2024
Doporučená maloobchodní cena: Hypnôse Drama Mascara 01 Excessive Black / 1120 CZK, Hypnôse Drama Mascara 01 Excessive Black Midi 4ML / 670 CZK

Zdroj: Lancôme / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář