Bydlení

Nové byty Malešice vás okouzlí těsnou blízkostí lesa. A do centra Prahy to z nich trvá jen pár minut!

Najít přímo v Praze pohodlné a příjemné bydlení nemusí být snadné. Počet obyvatel hlavního města České republiky průběžně narůstá a nájmy často dosahují výše, která je na hranici i pro lidi s průměrným platem. Ideálním řešením tedy je neplatit každý měsíc nemalou částku majiteli nemovitosti a pořídit si vlastní byt.

Prodej bytů Praha 10 je skvělou šancí. Jaké výhody novostavby Malešice nabízejí?

1.V srdci Prahy budete během chvilky. Pokud milujete atmosféru historického centra a rádi si do něj zajdete i několikrát týdně na procházku, za kulturou nebo na večeři, z Malešic to budete mít jen malý kousek.

2.Snadno dojedete do práce. Byty Praha 10 nabízejí výbornou dopravní dostupnost. Hravě se dostanete jak do centra, tak i do okrajových částí města.

3.Budete žít ve městě a v přírodě zároveň. Nové byty Malešice mají les hned za zády. Kdykoli se tak budete moci vydat mezi stromy. A užívat si budete i krásný výhled.

4.Dostupná je veškerá občanská vybavenost. Malešice nabízejí dostatek obchodů i služeb, dostupnost lékařské péče, školských zařízení i kroužků pro děti i dospělé.

5.Skvěle se odreagujete a naplno si užijete nejrůznější sportovní aktivity. Pokud si nejlépe odpočinete v přírodě, jsou pro vás nové byty Malešice to pravé ořechové. A to samé platí i pro nadšené běžce, cyklisty, vyznavače kolečkových bruslí a dalších outdoorových sportů.

6.Prostředí je ideální pro dospělé každého věku i rodiny s dětmi. V Malešicích si tu pravou zábavu najdou mladí lidé, kteří zatím nenavázali dlouhodobý partnerský vztah, mladé páry i dříve narození. A každý, kdo má děti, ocení dostatek hřišť i možnost častého pobytu v přírodě.

7.Vybrat si lze minimalistický i rozlehlý byt. V nabídce najdete 107 exkluzivních bytů a 108 garážových stání umístěných v pěti samostatných moderních domech. Pořídit si můžete jak jednopokojový byt od ploše 30 m2, tak i pětipokojový byt s plochou přesahující 130 m2.

Zdroj: Metrostav Development / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář