Pro gurmány

Novinky z Costa Coffee: Nový druh kávy v limitované edici!

Již od poloviny září můžete v oblíbených kavárnách Costa Coffee ochutnat nový exkluzivní druh kávy – 100 % arabiku původem ze samotné Kolumbie. Jedinečná káva ovšem nezůstane v sortimentu kaváren natrvalo, ale jen do konce října. Jedná se totiž o limitovanou edici. Bude k dostání pouze v pražských kavárnách.

Každý den se těšíme na svou kávovou siestu – chvíli, kdy se zastavíme a nevnímáme nic jiného než jedinečnou vůni naší oblíbené kávy. Pokud jde o tento celosvětově populární nápoj, málokdo z nás je ochotný s jeho chutěmi experimentovat. Téměř všichni na kávě milujeme to, že víme, co od ní čekat, na co se těšit.

Teď ovšem nastal ten pravý okamžik, kdy se změny nemusíte obávat. Do vaší „Costy“ totiž dorazila až z daleké Kolumbie jedinečná 100 % arabika! Lákavý nádech květinovo-medového aroma je dokonale vybalancován linkou hořkosladkého karamelu.
costa_nova_kava_02
Pokud toužíte zpestřit si váš tradiční kávový rituál opravdu kvalitní plnou a bohatou kávou s dokonalou aciditou, budete z nového druhu kávy naprosto okouzleni. Báječně si ho vychutnáte v jakémkoliv vašem oblíbeném kávovém nápoji:

Espresso: Květinovo-medová vůně vyvážená jedinečnou hořkosladkou chutí karamelu.
Americano: Káva voní po jemně upraženém karamelu, chuť je typicky hořkosladká.
Cappuccino: Jemné mandlové aroma příjemně doplňuje hořkosladká a mléčná chuť.
Flatwhite: Karamelovo-medové aroma s jemnou krémovo-mléčnou konzistencí.

Pozor – novou kolumbijskou100 % arabiku nabízí Costa Coffee pouze v limitované edici a jenom na pražských pobočkách! S její ochutnávkou proto neváhejte. Při každé vaší návštěvě kaváren Costa Coffee tedy budete mít na výběr, zda budete chtít připravit nápoj z kávové směsi Mocha Italia, nebo váš mlsný jazýček zatouží po kolumbijské 100 % arabice.

Více informací najdete na www.costa-coffee.cz.

Doporučené

Přidat komentář