Bydlení

Nuvola: Neopakovatelný pocit svěžího spánku

Magniflex, italský výrobce zdravotních matrací a světový lídr v oblasti zdravého spánku představuje novou řadu matrací Nuvola (z italštiny „mrak, obláček“). Zažít neopakovatelný pocit svěžího spánku jako na obláčku, již není pouhým snem.

Potěšení pro tělo a uvolnění mysli
Jedinečná matrace Nuvola poskytuje zcela nový pocit pohodlí. Pohltí vás pocit svěžesti, komfortu, lehkosti a dokonalého provzdušnění. Při každém pohybu těla matrace Nuvola dýchá a přivádí do matrace čerstvý vzduch z okolního prostředí. Přebytečné teplo z těla zmizí, a vy cítíte jen svěžest.

Spánek bez teplotních výkyvů
Zcela nová patentovaná textilie Thermic® pohlcuje tělesné teplo a poskytuje pocit svěžesti. Speciální hebká a chladivá textilie poskytuje okamžitou úlevu pro tělo během teplých letních dnů. Příjemný pocit svěžesti při kontaktu s pokožkou zlepšuje kvalitu odpočinku. Thermic funguje jako „tepelný akumulátor”, který je dobíjen nahromaděným lidským teplem a uvolňuje ho, jakmile tělesná teplota klesne.

Prodyšnost
3D větrací lem v kombinaci s vrstvou inovativní pěny Aquabreeze a Elioform skvěle odvádějí vlhkost, poskytují ergonomicky správnou oporu a vysokou elasticitu. Pěna Aquabreeze je tvořena otevřenými buňkami, zaručuje dokonalou prodyšnost matrace a odvádí přebytečné teplo. Vysoká hustota pěny na bázi vody je nejkvalitnější materiál, který je nově dostupný na trhu. Exkluzivní struktura tvořená otevřenými buňkami umožňuje snadné proudění vzduchu a zajišťuje tak optimální rozptýlení nahromaděného tělesného tepla. Její extrémně anatomicky přizpůsobivá, flexibilní a vysoce elastická struktura činí tuto pěnu dlouhodobě odolnou. O dokonalé provzdušnění matrace se stará technologie Airyform.

Jemný dotek
Vrstva pěny Memosoft v potahu a super měkké vlákno dopřávají spícímu pocit jemnosti a pohodlí. Memosoft je příjemná anatomicky přizpůsobivá pěna, která nabízí pocit extrémní měkkosti. V kombinaci s vrstvami pěn Memoform, Elioform nebo Eliosoft poskytuje optimální ortopedickou podporu páteři. Speciální složení výplně Super Soft Fiber poskytuje pocit pohody a zlepšuje vnímání pohodlí během spánku.
Magniflex_matrace_Nuvola_02
Ceny Magniflex Nuvola:
Nuvola 12 – výška 30 cm – super měkká/měkká 19.990 Kč vč. 21% DPH
Nuvola 10 – výška 25 cm – měkká/středně měkká 17.990 Kč vč. 21% DPH

Systém Duálního komfortu je možné objednat od rozměru 150 cm a širší. Systém Duálního komfortu umožňuje partnerům individuální výběr tužší nebo měkčí podpory, která vyhovuje potřebám každého z dvojice, a přitom zachová přednosti společné matrace.

Přijďte vyzkoušet opravdovou relaxaci a odpočinek do Showroomu Magniflex, Šaldova 1, Praha 8 – Karlín.

Zdroj: Magniflex / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář