Tipy na dárky

Obdarujte Lush produkty toho, koho máte rádi

Lásku mohou reprezentovat růže, čokoláda nebo večeře, ale také přátelství, smích, divoké noci a klidná rána. Vše pro všechny lásky vašeho života a hledání způsobů, jak je oslavit a dopřát milovaným rozmazlující péči s LUSH produkty.

Produkty jsou k dostání ve všech kamenných prodejnách a online.

Tipy na dárky z limitované edice:

Posh White Chocolate and Rose: koktejl na mytí těla – hebkost, z jaké se obdarovanému podlomí kolena
Z dokonale valentýnského spojení čokolády a růží se vám podlomí kolena. Tato mycí lahoda s neodolatelnou vůní bílé čokolády a růží obsahuje spoustu aloe vera a glycerinu pro zjemnění a hydrataci pokožky. Naše zklidňující a regenerační růžová voda pochází ze srdce krásného růžového údolí nedaleko Kazanlaku v Bulharsku a krémové certifikované fair trade kakaové máslo je vyráběno udržitelným způsobem z bobů od Mírové komunity v Kolumbii.

New Romantics: parfém – odvážné a okázalé spojení davanové silice s citrusy
Nechte se pouhou kapkou přenést do 80. let. Buďte odvážní, buďte sami sebou a rozparáděte to s okázalou ovocnou vůní davanové silice ve spojení s hřejivou silicí z pimentovníku.

Queen Of Hearts: Lush Melt – olej do koupele i aromalampy – políbení růží 2 v 1: do vany i aroma lampy
Jestli existuje ideální chvíle na luxus, pak je to Valentýn. Naplňte vzduch evokativní vůní silic z šípkových růží, fialek a geránií. Pokud pokožka touží po něžném pohlazení, můžete olej rozpustit ve své horké lázni a relaxovat. Lush Melts mohou být použity k provonění domova i jako olej do koupele.
valentýnRose Argan: tuhý masážní olej – pro romantickou růžovou masáž
Sbližte se se svou drahou polovičkou ještě o trochu více a projevte jí (nebo třeba i sobě) lásku masáží s rubínovou kakaovou hmotou, arganovým olejem a růžovou vodou.

Základ tuhých masážních olejů Lush je vyroben z fair trade bio kakaového a bio bambuckého másla – heboučkých hydratačních másel bohatých na vitamin E. Smíchali jsme je s těmi nejvybranějšími esenciálními oleji pro jejich nádhernou vůni, vlastnosti prospěšné pro pokožku a pozitivní účinky, které mohou mít i na vaši mysl.

Exkluzivním zdrojem bio fair trade kakaového másla v našich tuhých masážních olejích jsou komunity žijící na okraji deštného pralesa Gola v Sierra Leone, který se vyznačuje vysokou biologickou rozmanitostí a je domovem například hrošíka liberijského. Náš dodavatel podporuje zemědělce v ochraně a udržování pralesa a povzbuzuje je k tomu, aby namísto odlesňování a zasahování do divoké přírody pěstovali způsobem šetrným k biodiverzitě.

Vzhledem k tomu, že máme sedm manufaktur po celém světě, se informace o zdrojích ingrediencí mohou lišit v závislosti na tom, kde byly vaše výrobky Lush vyrobeny (vždy se však jedná o zdroje splňující naše přísné zásady o etickém nákupu ingrediencí.)

V nabídce obchodů Lush najdete také dárková balení produktů Lush.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář