Beauty

Objevte kouzlo aktivního uhlí s Black magic!

Novou řadu pleťové kosmetiky Black magic si oblíbí především dámy se smíšenou pletí. Tři produkty – černá slupovací maska, zmatňující hydratační gel a zmatňující báze pod make-up spojuje obsah aktivního uhlí, které má silné detoxikační účinky a další aktivní látky, které Vám pleť vyhladí a hydratují.

Black magic detox & pore purifying peel-off mask
Toužíte po hloubkové péči pro Vaši pleť, ale nemáte čas na časté návštěvy kosmetičky? Černá slupovací maska bude pro Vás ideálním řešením. Za pár minut důkladně odstraní odumřelé kožní buňky. Je vhodná i na problémovou T-zónu, zbaví ji černých teček a nežádoucí mastnoty. Obsažené aktivní uhlí pleť detoxikuje, aloe vera ji čistí, přispívá k ochraně kožních buněk, jejich regeneraci a urychluje proces hojení. Masku doporučujeme používat 2–3x týdně, především v oblasti T-zóny.

Black magic mattifying face moisturizer
Obohaťte svou denní rutinu o černou novinku od Dermacol. Zmatňující hydratační gel redukuje nerovnosti pokožky, lesk a tvorbu kožního mazu a velikost pórů. Díky obsahu betainu, extraktu z cukrové řepy a aloe vera, gel pokožku zklidní a ochrání před mechanickým a chemickým poškozením. Výsledkem je hladká, zmatněná a hydratovaná pleť.
dermacol_black_magic_02
Black magic make-up base
Je pro Vás podkladová báze pod make-up cizí slovo? Je čas to změnit s černou podkladovou bází s aktivním uhlím od Dermacol. Černá barva báze se při kontaktu s pletí jako kouzlem změní na průsvitnou. Svěží zmatňující gelová textura vyhladí všechny drobné nedostatky pleti a sjednotí její tón. Bázi používejte před nanesením make-upu, čímž zvýšíte jeho odolnost na pleti a zabráníte jeho usazování v pórech a vráskách a prodloužíte tak jeho působení.

Zdroj: Dermacol / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář