Beauty

Objevte mytické tajemství

Mythic Oil řada nyní uspokojí potřeby každé ženy. L´Oréal Professionnel dnes nabízí kompletní portfolio 4 olejů. Během května budete moct navíc získat v salonech L´Oréal Professionnel i dárky v podobě cestovních velikostí Mythic Oil šamponu a masky – a taky krásnou zlatou sponku do vlasů!

Kolekce olejů na míru vlasům každé ženy:

Mythic Oil je ideální pro všechny typy vlasů, vyživuje a dodává lesk

Vzácné složení s avokádovým olejem a olejem z jadérek hroznů: Mimořádné vyživující vlastnosti. Vnitřek plodu obsahuje vysoké množství vitaminů a minerálů. Dužina může obsahovat až 30 % čistého oleje a je bohatá na vitaminy A, B1, B2 a D a Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny. Olej z jadérek hroznů obsahuje kromě vitamínů a esenciálních mastných kyselin také vysokou koncentraci kyseliny linoleové, jednoho z nejsilnějších antioxidantů na světě. Proniká velice rychle do nitra vlasu, který hloubkově vyživuje bez toho, aby jej zatížil.
loreal_mythic_milk
Mythic Oil Milk je ideální pro jemné až normální vlasy, pro zpevnění a posílení vlasů.

Vzácné složení s mateří kašičkou a olejem z mučenky. Mateří kašička obsahuje vysoce výživné proteiny a zároveň unikátní mix antioxidantů a komplex vitaminů skupin B. Olej z mučenky má mimořádné zvlhčující schopnosti a navíc obsahuje vitamín C, vápník, fosfor a vysoké množství esenciálních mastných kyselin.

Tipy na aplikaci:
Po umytí – jako bezoplachový kondicionér, který dodává vlasům hebkost, lesk a usnadňuje rozčesávání.

Před foukáním – foukání vlasů urychluje a navíc udrží vlasy hebké a lesklé.

Po foukání – finálnímu účesu dodá hebkost a dlouhotrvající anti-frizz efekt. Navíc obnovuje roztřepené a suché konečky vlasů, takže účes vypadá uhlazeně a zdravě.
loreal_mythic_richoil_white
Mythic Oil Rich Oil je ideální pro suché a nepoddajné vlasy. Nejvýživnější olejíček, působí proti krepatění.

Vzácné složení s olejem z rýžových otrub a arganovým olejem. Olej z rýžových otrub intenzivně hydratuje a krotí nepoddajné vlasy pro dokonalou uhlazenost. Arganový olej je bohatý na vitamin E a esenciální mastné kyseliny. Rychle se vstřebává. Dodává vlasům lesk, hebkost a udržuje je pod kontrolou.

Tipy na aplikaci:
Před foukáním – pro jemnost vlasů a získání kontroly nad vlasy.

Finální úpravy – pro dlouhotrvající účinek proti krepatění.
loreal_mythic_richoil_color
Mythic Oil Colour Glow Oil je ideální pro barvené vlasy. Poskytuje dokonalou ochranu a lesk barveným vlasům.

Vzácné složení s lněným a brusinkovým olejem. Lněný olej je bohatý na vitamin F, betakaroten a omega 3 mastné kyseliny. Do hloubky vyživuje vlasy a ochraňuje barvu. Brusinkový olej je silný antioxidant s vyživujícími schopnostmi pro lesklé vlasy.

Tipy na aplikaci:
Před foukáním – uhlazení vlasů, dodává lesk.

Finální úpravy – pro dokonalý lesk.

UV filter – chrání vlasy před sluncem.

text: L´Oréal / foto: L´Oréal / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář