Beauty

Objevte nový pocit ze zdravě vypadajících vlasů – objevte Biolage R.A.W.

Profesionální řada Biolage od Matrixu je známá především pro své exkluzivní kombinace jedinečných rostlinných výtažků z celého světa, které blahodárně působí na zdraví a harmonii vašich vlasů. Nyní přichází se zcela novou řadou Biolage R.A.W. – vlasovou péčí s vysokým podílem přírodních složek, která přináší jedinečný smyslový zážitek a opravdu profesionální výsledky. Biolage R.A.W. je definicí opravdovosti, autentičnosti a blahodárnosti a jako taková představuje optimální rovnováhu mezi přírodou, zdravím a krásou.

Zásadní příslib
Šampony a balzámy Biolage R.A.W. se vyrábějí v ekologickém závodě, který se velmi důsledně řídí závazky udržitelnosti a etických postupů. Všechny produkty jsou bez umělých barviv, parabenů, silikonů a sulfátů.

Lahev vyrobená z dalších lahví

Až 100 % přírodní původ (za přírodní ingredience považujeme ty, které si zachovaly 50 % své molekulární struktury po zpracování z přírodního zdroje).

Složení biologicky odbouratelná až z 99 % (Biologická odbouratelnost je schopnost látky rozložit se biologickou cestou působením mikroorganismů. Měří se mezinárodně uznávanou metodou definovanou OECD).

Produkty v řadě R.A.W.
Novinka Biolage R.A.W. zahrnuje celkem tři řady – NOURISH pro výživu suchých vlasů, RECOVER pro obnovení jejich lesku a síly a UPLIFT pro dodání objemu. Každá z řad nabízí šampon i kondicionér, které se navzájem doplňují. Šampon vlasy jemně čistí, balzám je zanechává jemné a hladké na dotek. Pro finální úpravu vlasů a jejich maximální výživu řada R.A.W. přináší také olejovou mlhu REPLENISH.

Čistá a účinná složení pro výsledky bez kompromisů
Čisticí šampony mají hladkou, gelovou konzistenci, rychle se mění v bohatou pěnu a pomáhají dodat vlasům přírodní pocit čistoty při každém mytí. Dokonalá rovnováha aktivních látek čistí prameny a pomáhá vlasům navracet jejich původní přírodní vzhled. Povzbuzující balzámy obsahují optimální složení s rovnováhou složek, které usnadňují péči a upravitelnost a dodávají vlasům lesk. Balzámy mají lehkou a vzdušnou texturu, což usnadňuje jejich roztírání. Jedinečná návyková vůně řady Biolage R.A.W. zajišťuje senzorickou cestu smyslů s povzbuzujícím, hýčkajícím závanem svěžího vzduchu. Omamné aroma kokosu, vanilky, citrusu a dalších složek pomáhá osvěžit a rozjasnit mysl.

Šampon NOURISH vyživuje suché, mdlé vlasy, balzám NOURISH vyživuje suché, mdlé vlasy a intenzivně o ně pečuje. Slupky semen quinoa + med Šetrný čistící šampon nabitý medem a quinoou pro intenzivní výživu znamená čisté, zdravě vypadající vlasy s výjimečným leskem. Kaolinový jíl + kokosový olej Kokosový olej a kaolinový jíl vlasům přinášejí péči a výživu. Výsledkem jsou hebké vlasy příjemné na dotek.

Šampon RECOVER pomáhá obnovit lesk, sílu a pružnost namáhaných a zcitlivělých vlasů, balzám RECOVER pomáhá obnovit lesk namáhaných a zcitlivělých vlasů. Yucca + bobule Goji Yucca a bobule Goji navrací namáhaným a zcitlivělým vlasům zdravě vypadající vzhled. Kaolinový jíl + koriandrový olej Zázračné složení z koriandrového oleje a kaolinového jílu pomáhá napravovat vlasy a zanechává je silnější a krásnější.

Šampon UPLIFT účinně myje a dodává zplihlým a zcitlivělým vlasům objem, balzám UPLIFT bez zatížení pečuje o zplihlé a jemné vlasy a dodává jim objem. Černý sezam + grapefruit Energizující směsice černého sezamu a grapefruitu vlasy šetrně čistí. Kiwi + kaolinový jíl Kombinace kiwi a kaolinového jílu o vlasy pečuje, aniž by je jakkoli zatížila. Výsledkem jsou vlasy plné objemu.
biolage_raw_02
Olejová mlha REPLENISH pro všechny typy vlasů – 6 esenciálních olejů – odborně sestavená, 100% přírodní směsice pro každodenní péči o vlasy. Čistý olivový olej bohatý a pečující pro silnější, zdravější a lesklejší vlasy. Čistý slunečnicový olej pomáhá chránit před vstřebáváním UV paprsků. Čistý brutnákový olej – hydratační a protizánětlivé vlastnosti pro zdravý růst vlasů. Cistový esenciální olej přináší jemný, suchý, květinový tón s jantarovou hloubkou. Esenciální olej z citronového balzámu – aromatický elixír s intenzivní svěžestí a sladkým citrusovým aroma. Esenciální olej z fenyklu – svěží, čistý a jemně kořeněný se zemitými a anýzovými tóny.

5 způsobů aplikace: pro jemné i silné vlasy: 1. Předšamponová péče, 2. Noční péče, 3. Podpora balzámu. Pro silné vlasy: 4. Pomůcka při foukání, 5. Uhlazující efekt

Minimalistické složení
Minimální množství složek, které jsou ale přírodní a účinné

Přírodní původ
Složky, které tvoří naše formule, pocházejí z přírody a jsou získávané ekologicky šetrným způsobem v Bolívii, Bulharsku, Americe, Africe, Maroku a na dalších místech – složení jsou plná fair trade surovin.

Vysledovatelné zdroje složek
V naše zdroje věříme a je pro nás důležité, aby zákazníci věděli, co produkty obsahují.

Vysoce biologicky odbouratelné
Složení všech produktů se po použití rychle rozloží bez poškození životního prostředí.

Všechno dobré
V produktech R.A.W. nenajdete silikony, sulfáty, parabeny, ani umělá barviva.

Produkty Biolage R.A.W. jsou dostupné exkluzivně v salonech MATRIX. Najděte si svůj salon na loc.matrixprofessional.cz.

Zdroj: L´Oréal Paris / foto: bigstock, L´Oréal Paris / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář