Představujeme

Objevte příběhy kolekce parfémů Lush Labs

Příběhy vždycky nezačínají „Za sedmero horami a sedmero řekami…“ a neprobíhají uspořádaně a lineárně. Někdy začínají hypnotizující vrchní notou a končí zajímavě kouřově. Objevte příběhy kolekce parfémů Lush Labs, od 29. srpna exkluzivně pouze na e-shopu.

Umělecký parfemář dokáže vyprávět příběh pomocí tónů černého rybízu nebo sicilských citronů ve spojení s alchymií vaší vlastní kůže. Zapomeňte na komerční stránku parfemářství – na syntetické a přeslazené vůně propagované celebritami – a zůstane vám ta osobní.

Parfemáři Gorilla Perfume Mark a Simon Constantinové čerpají inspiraci ze svých cest a vůněmi ilustrují místa, která navštívili a lidi, které poznali. Někdy jsou tato vyprávění drsná, nezaobalená a surová a tvoří komplexní a působivé parfémy.

TWO MORE HEARTS
Umění svádění ve formě parfému, jehož nositel bude pln touhy a bude si chtít udržet svého milovaného na dosah ruky. Pod jemnějšími harmonickými tóny vanilky rozkvétají romantické růže… jako první záblesky lásky, příslib něžné náklonnosti a nesmělých polibků, zatímco smyslný jasmín evokuje dlouhé večery zahalené jen do touhy po tom druhém. Tvrdě jste dopadli a neodhalujete své karty jen tak? Okouzlujte, podmaňujte, a nechte ostatní hádat.

OVER AND OVER 
Portrét přítele, který nebyl přítelem… Tenhle oslnivý řízný parfém voní lépe, než si zaslouží. Pod šťavnatými svrchními notami se ukrývají tóny chamtivosti a zrady, maskované okouzlujícím kosatcem, který propůjčuje lákavé pozlátko. Limety, bergamot, fenykl a cypřiš jsou jako pořádné nakopnutí, zatímco tóny koriandru se převrací na vaší kůži znovu a znovu a předhání se s trochou sladkosti. Hodujte v příjemné okouzlující společnosti, jen jí příliš nedůvěřujte.

COCKTAIL 
Nad vším se vznáší svůdný jasmín, zatímco elegantní růže zjemňuje temperamentní tóny ylang ylang – opojného květu, který je těžké zkrotit, ale propůjčuje květinovým parfémům charakteristickou finesu. Nekompromisní vůně s unikátní schopností se na vaší pokožce transformovat – nezbedná pocta francouzskému parfemářství, které nám pomáhá být takovými, jací chceme být: odvážní, okouzlující, ale naprosto nedostižní. Ale připravte se, že tento svůdný večerní společník vyžaduje oděv v duchu „je ne sais quoi“.
lush_parfemy_02
ASSASSIN
Zbavte se rozptylování a zmatku. Zachovejte klidnou mysl. Soustřeďte se. Sáhněte po autoritativním parfému, který má své ambice. Zahalte se do sebevědomí borovice a vanilky při nevrlém pondělním ránu a vybavte se na cestu po špinavých chodnících a na boj v hromadné dopravě. Oblečte se do řízné limety a oživující neroli, které vám spolu s černým rybízem pomohou probojovat si cestu davem, odstranit apatii a vybojovat svůj osobní prostor. Vkročte do kanceláře. Dejte si kávu, držte hlavu vzhůru. Tenhle parfém řekne za vás: myslím to vážně a mám na to.

ORANGE BLOSSOM 
Vznešený a evokativní parfém, krásný ve své jednoduchosti,
a přitom tvořící komplexní zážitek. Zapomeňte na přeslazené parfémy s pomerančovými květy přiškrcenými vanilkou – v tomhle parfému se harmonicky pojí neroli z hořkých a absolue ze sladkých pomerančů. Hřejivé dřevité růžové dřevo, bergamot a spousta ryzí pomerančové absolue připomíná středomořské ovocné sady a venkov: léto v plném květu. Zároveň povznášející, a přitom trochu srdcebolná – vůně, která v sobě ukrývá požitkářskou dovolenou, která volá po vašem návratu.

METAMORPHOSIS 
Parfém, který se na vaší kůži metamorfuje v něco silnějšího, sladšího a moudřejšího. První prudké opojení svěžími sicilskými citrony, mandarinkami a hořkosladkou neroli postupně uvolní cestu hlubšímu santalovému dřevu a kořeněnému hřebíčku. Pak se vynořuje kouřová sladkost s nádechem kadidla, to pravé porozumění pro zlomenou duši. Tato vůně mluví o utrpení a ztrátě, ale také o schopnosti věci uzavřít: vnímání času, který plyne, aby hojil rány. Uklidnění tváří v tvář útrapám. Ultimátní evoluce, přeměna v něco lepšího.

Sledujte a sdílejte #LushLabs na sociálních sítích a produkty hledejte na webu.

Zdroj: Lush / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář