Pro rodiče

Prázdniny skončily: Zvládněte s vašimi ratolestmi nový školní rok bez starostí

Je to radost a zároveň noční můra každého rodiče. Začátek školního roku, ať už se jedná o dítě prvňáčka nebo staršího potomka, s sebou nese spoustu povinností. Obzvláště když musíte skloubit rodinný a pracovní život. Elegantní řešení nabízí český startup myTimi, který se o vše postará za vás – nakoupí chybějící školní pomůcky, doručí je až k vašim dveřím a mezitím zvládne vaše děti přihlásit do zájmových kroužků.

Lehký a ergonomický školní batoh, penál, temperové barvy, box na sešity, množství pastelek, per a tužky. Povinnou školní výbavu už jistě vaše děti mají, ale některé věci je potřeba dokoupit i v průběhu školního roku. Někdy je obtížné najít volný čas, ve kterém lze vše zařídit. Se vším výše zmíněným si hravě poradí virtuální asistent Timi.

Český startup myTimi si klade za úkol jediné: efektivní využívání času a vysokou úroveň služeb. V uspěchané době vsází na to, že lidé rádi přehodí své starosti na někoho dalšího a bez stresu si pak užijí alespoň chvilku volného času. I proto lze Timiho kontaktovat telefonicky, ale také přes email a na FB Messengeru.

To samé platí pro mimoškolní aktivity. „Víme, že mnoho rodičů je v práci ve stresu kvůli tomu, že jejich dětem už skončila škola a oni se nemohou vrátit z práce brzo domů. Timi jim může pomoci naplánovat kroužky a následně do nich děti také zapsat. To vše dle časových potřeb, jaké vyhovují rodičům,“ říká Jan Skovajsa, ředitel myTimi.

Při registraci získají nový zákazníci 300 korun kredit zdarma a mohou ho využít dle svého uvážení. Pro rodiče může být ideální Timiho služby otestovat právě s příchodem školního roku. Stačí mu předat seznam školních pomůcek a pokud jím rodiče nedisponují, mohou Timimu bez jakýchkoliv obav zadat úkol mnohem rozsáhlejší. Například ať zjistí, co děti v daném ročníku potřebují, a ať vše za nejlepší ceny sežene a doručí až ke dveřím.

I když se Timi jeví jako perfektní pomocník pro začátek školního roku, řeší i plno jiných úkolů. „Kromě půjčení automobilu, doručení ztracené peněženky, dárku prarodičům a založení živnosti pro cizince bylo zejména zajímavé pomáhat shánět informace k založení zcela nového internetového obchodu,“ dodává Skovajsa.

Zdroj: myTimi / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář