Soutěže

Oblékněte se do vůně letní lehkosti: TOM TAILOR uvádí SUMMER

Sluncem prozářené hodiny strávené pod blankytným nebem v náruči šťavnatého ovoce, pestrobarevných květů, průzračné vody a písku jemného jako moučkový cukr – TOM TAILOR zachytil tento jedinečný pocit bezstarostného léta ve své nejnovější limitované edici vůně: SUMMER for her představuje radostnou esenci pohodového letního dne plného vitality, optimismu a pozitivní energie. Svěží, květinové a dřevité tóny vás zlákají k vychutnání si těchto příjemných pocitů na vlastní kůži!

Soutěž: Předmětem dnešní soutěže je nová vůně TOM TAILOR SUMMER for her (limitovaná edice). Čeká u nás na tři z vás, kteří správně odpoví na níže položenou otázku.

Vůně vás nejprve obklopí tóny mražených citronů, aromatického bergamotu a pikantních aksamitníků. Okamžitě vás tak přenese do bezstarostných letních dnů plných radosti a nespoutané zábavy. V srdci se rozvíjí neodolatelná kytice pomerančových květů a magnólií ovinutá stuhou z cedrového dřeva, hřejivého pižma a jemných ambrových dřev dodávající kompozici nádech smyslnosti. Svěžest léta se zde prolíná s dynamickou ženskostí podněcovanou tímto vzrušujícím obdobím roku.

Hlava: mražený citron, bergamot, aksamitník
Srdce: pomerančový květ, magnólie
Základ: cedrové dřevo, pižmo, ambrová dřeva

Flakon
Harmonické a uvolněné prázdninové rozpoložení je reprezentováno také působivým flakonem zahaleným do jasných a živých odstínů. Barva obalu postupně přechází od zářivé růžové k něžné broskvové, a tím vyjadřuje pocit radosti ze života. Zároveň evokuje okouzlující hru barev na obloze při letním západu slunce. Navzdory zářivosti barev průsvitné sklo flakonu odhaluje osvěžující esenci v jeho nitru.
tailor2Soutěžní otázka: Ve vůni SUMMER se snoubí vůně ovoce s vůní květů i dřev. Kterou složku v parfému nenajdete?

a) magnólie
b) cedrové dřevo
c) třešňový květ

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 18. 5. 2020, do předmětu uveďte TOM TAILOR SUMMER. Tři z vás získají novou vůni TOM TAILOR SUMMER. Nepodaří-li s Vám získat vůni v soutěži, koupit ji můžete v síti drogerií dm.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď C, výherci: Ivana Č., Karolinka, Vladislava Ch., Plzeň, Monika B., Praha

Doporučené

Přidat komentář