Představujeme

Co možná nevíte o olejích na obličej Kiehl’s…

Zaznamenali jste vstup olejů na obličej Kiehl’s na trh a máte otázky? Dnes vám na ně odpoví Cammie Cannella, viceprezidentka pro vzdělávání a zákaznický zážitek.

1. Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate byl jedním z prvních olejů na obličej, který se na trhu s péčí o pleť objevil – co značku Kiehl’s inspirovalo k jeho uvedení?
Inspirace pro vývoj našeho oleje Midnight Recovery Concentrate v roce 2010 se vlastně zrodila z postřehu, o nějž se s námi naši vědečtí odborníci podělili. Kůže je největším orgánem lidského těla a v důsledku toho na ni působí cirkadiánní rytmus, který představuje „vnitřní hodiny organismu“ – ty regulují přirozený 24hodinový cyklus biologických procesů. To znamená, že se naše pleť regeneruje a napravuje během noci. Chtěli jsme uvést produkt, který by vycházel z tohoto zjištění a pomohl dodat pleti potřebné živiny během noci. Naši vědci zvolili ideální kombinaci rostlinných a esenciálních olejů, která pleti dodá hydrataci a pomůže jí dosáhnout pocitu svěžesti – stačí pouhé 2-3 kapky aplikované na noc pro regenerovanou pleť po probuzení.

2. Mohou obličejové oleje nahradit sérum?
Obličejové oleje přinášejí jedinečné účinky v péči o pleť, čímž se liší od sér i hydratačních krémů. Zatímco hydratační krémy pleť hydratují a séra obecně obsahují složku pro cílenou péči o nějaké konkrétní problémy pleti, obličejové oleje blahodárně působí na celkový vzhled pleti tím, že jí dodávají hydrataci. Hydratace hraje důležitou roli v zachování zdravého vzhledu pleti a pravidelné používání vhodného obličejového oleje pomáhá usnadnit dosažení účinných výsledků. Obličejové oleje lze snadno přidávat do většiny rutin péče o pleť, od jednoduchých po složité rutiny o několika krocích. Obličejový olej by se měl zapojit do každodenní pečující rutiny aplikací na sérum (například na sérum proti stárnutí, které přináší různé účinky) a pod hydratační krém (takový, který dodává další hydrataci).

3. Jaké účinky přináší používání obličejového oleje?
Obličejové oleje jsou ideálním formátem, který pomáhá dodat pleti hydratační účinky. Obličejové oleje působí na zachytávání vody a pomáhají zadržovat potřebnou hydrataci v pleti. Obličejové oleje také pomáhají vytvořit ochrannou lipidovou bariéru na povrchu pleti.

4. U jakých typů pleti je používání obličejových olejů nejúčinnější?
Používání obličejových olejů má blahodárné účinky na všechny typy pleti. Pravidelné používání vhodného složení obličejového oleje pomůže dosáhnout zdravějšího vzhledu pleti. Klíčové je zvolit složení, které obsahuje pouze ty nejkvalitnější oleje, které neucpávají póry a jsou kompatibilní s pletí, a které byly klinicky otestovány na poskytování účinků vhodných pro konkrétní osobu: pro typ její pleti a její problémy.

5. Jsou oleje vhodné i pro osoby s akné?
Mastná pleť a pleť se sklonem k akné také může využít blahodárné účinky pramenící z používání vhodných obličejových olejů – pokud se vyhneme ingrediencím, o nichž je známo že ucpávají póry (jako jsou minerální oleje) a pokud vyhledáme produkty, které byly speciálně vyvinuty pro pleť se sklony k nedokonalostem či akné. Doporučujeme používat pouze taková složení, která byla otestována jako neaknégenní. U mastné pleti a pleti se sklonem k akné doporučujeme obličejové oleje jako je Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate.

6. Jak lze oleje začlenit do každodenní rutiny péče o pleť?
Obličejové oleje lze snadno přidávat do většiny rutin péče o pleť, od jednoduchých po složité rutiny o několika krocích. Obličejový olej by se měl zapojit do každodenní pečující rutiny po aplikaci séra (například přes sérum proti stárnutí, které přináší různé účinky) a před použitím hydratačního krému (takový, který dodává ještě dodatečnou hydrataci).

Novým uživatelům oleje doporučujeme začínat s nočním olejem jako je Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate, naším nejlepším složením ve své třídě, který je mezi zákazníky velmi oblíbený. Pleť se po probuzení bude cítit revitalizovaná a bude doplněna o živiny, v průběhu času pak bude hladká na pohled i na dotek.

Jakmile si začnete zvykat na účinky pravidelného používání obličejového oleje (naši zákazníci říkají, že se jejich pleť stává „závislou“!), dalším krokem je začít používat vhodný obličejový olej pro denní použití. Doporučujeme používat každé ráno Kiehl’s Daily Reviving Concentrate nebo Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate na vyčištěnou pleť po aplikaci séra a před použitím pravidelného hydratačního krému a každodenní sluneční ochrany.

Ve značce Kiehl’s věříme, že pravidelné používání vhodného nočního a denního obličejového oleje – společně s každodenní širokospektrální ochranou – může vést ke zdravější a mladistvěji vyhlížející pleti.

7. Čím jsou tři obličejové oleje Kiehl’s výjimečné?
Složení našeho nočního oleje Midnight Recovery Concentrate obsahuje 98,6 % ingrediencí přírodního původu a zahrnuje jedinečně účinnou směsici rostlinných a esenciálních olejů, včetně skvalanu, pupalkového oleje a levandulového esenciálního oleje. Toto složení pomáhá dodat pleti potřebné živiny během noci, zároveň zákazníkům přináší také smyslový zážitek. Naše složení neobsahuje minerální oleje ani parabeny.

Složení našeho denního oleje Daily Reviving Concentrate obsahuje 91 % ingrediencí přírodního původu a zahrnuje speciálně vybranou, vysoce koncentrovanou směsici rostlinných olejů, včetně esenciálního oleje z kořene zázvoru, rostlinného oleje tamanu a slunečnicového oleje. Toto složení pomáhá bojovat proti poškození pleti volnými radikály, je nekomedogenní, neobsahuje minerální oleje ani parabeny. Je velmi lehké a rychle se vstřebává, pomáhá zpevňovat a chránit kožní bariéru pro svěží a zdravý vzhled pleti po celý den.

Nejnovější olej z rodiny Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate je lehký, neaknégenní zklidňující olej, který pomáhá zlepšovat vzhled pleti se sklonem k nedokonalostem, včetně viditelného zarudnutí a nepříjemných pocitů. Naše složení obsahuje 100 % ingrediencí přírodního původu včetně oleje ze semen konopí seté a oleje ze zeleného oregana, pomáhá nastolit rovnováhu hydratace a zbavuje pleť pocitů stresu. Tento rostlinný koncentrát je vhodný pro všechny typy pleti, včetně problematické, mastné pleti i pleti se sklony k nedokonalostem.

Zdroj: Kiehl’s / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář