Zábava/Kultura

Okouzlují Podfukářky vtrhnou v létě do českých kin

Svět je plný bohatých, prohnilých, sebejistých mužů, kteří se mohou snadno stát kořistí lstivých podvodnic prahnoucích po penězích. Nejen o tom je nová komedie s českým názvem Podfukářky. Že není radno ženské pokolení podceňovat, názorně předvede dvojice opravdových profesionálních podvodnic. I přes počáteční rozpaky se po náhodném setkání ve vlaku ujme profesionálka, kterou hraje Anne Hathaway, výcviku své méně talentované a méně sofistikované kolegyně. S obrovským úsilím, po řadě neuvěřitelných situací a zážitků, se z amatérky stává sice nekonvenční, ale všehoschopná kolegyně, možná i konkurentka. Která z okouzlujících podvodnic bude na lovu za špinavými penězi úspěšnější? Americká komedie Podfukářky/ The Hustle vtrhne do českých kin 20. června.
NW_03406-03416_R_COMP Rebel Wilson stars as Penny Rust and Anne Hathaway as Josephine Chesterfield  in THE HUSTLE, a Metro Goldwyn Mayer Pictures film. Credit: Christian Black / Metro Goldwyn Mayer Pictures© 2018 Metro-Goldwyn-Mayer Pictures Inc.  All Rights Reserved.
Hollywoodská ikona Anne Hathaway, hvězda takových trháků jako Ďábel nosí Pradu, Deník princezny či Stážista, coby zkušená podfukářka té nejvyšší kategorie, a neotřelá Rebel Wilson v roli trochu neohrabané amatérské podvodnice, vytvářejí nesourodou dvojici v honbě za penězi bohatých prohnilých mužů. Rebel Wilson, známá ze stand-up komedií Pizza a Bogan, opět nechává v různých bizarních situacích naplno zazářit svůj komediální talent a v kontrastu s ledovým klidem a dokonalým vystupováním profesionální podvodnice se stává tím pravým koktejlem plným zábavy.  Režie The Hustle se ujal na základě scénáře Jacea Schaeffera Chris Addison. Příběh dvou neohrožených, trochu šílených, ale hlavně nesmírně vtipných podvodnic bude uveden do kin 20. června 2019.

Zdroj: Forum Film / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář