Představujeme

Organic Oasis Lab Lovely Hair Therapy

Rodinná firma, ORGANIC OASIS LAB, má tu čest Vám představit nejnovější prémiový výživový doplněk, který je v pořadí již pátým doplňkem v portfoliu.

Produkt je vyrobený na Slovensku podle vlastní receptury pod názvem Lovely Hair Therapy. Obsahuje extra účinnou přírodní směs 22 aktivních složek, z toho čtyř patentovaných látek, pro zdravé a krásné vlasy. Klíčovými složkami jsou patentovaný organický prášek z klíčků hrachu AnaGain™ Nu, superpotravina Moringa, aminokyseliny, patentované mikroenkapsulované železo AB Fortis®, vitamín D3 – VegD3®, vitamín K2 a patentovaná kyselina hyaluronová HAPLEX

Jak jednotlivé složky fungují?
AnaGain™ Nu – patentovaný organický prášek z klíčků hrachu, který podporuje růst a zdravý vývoj vlasů. AnaGain™ Nu stimuluje vlasové folikuly prostřednictvím jedinečného mechanismu, a to obnovením rovnováhy cyklu růstu vlasů. Dokáže stimulovat buňky dermální papily zvýšením dvou specifických molekul s názvem FGF7 a Noggin, které jsou zodpovědné za růst nových vlasů a podporu přirozeného cyklu růstu vlasů. Extrakt obsahuje i vysoký podíl aminokyseliny L-Arginin, která zvyšuje mikrocirkulaci v buňkách a tím podporuje přirozený růst vlasů.

Moringa – superpotravina známá pro svoje bohatství na živiny, které jsou nevyhnutelné pro silné a odolné vlasy.

Aminokyseliny – klíčové stavební kameny pro vytváření zdravých vlasových vláken a podporu jejich celkové struktury.

AB Fortis® – patentované mikroenkapsulované železo, které zabezpečuje optimální dávku železa pro podporu výživy a růstu vlasů. Nedostatek železa bývá často spojován s padáním vlasů, proto pokud trpíte nedostatkem železa či chudokrevností, nemusíte už svoji denní dávku železa dále doplňovat, potřebné denní množství dobře vstřebatelného železa je tu obsaženo.

VegD3® a vitamín K2 – vitamíny podporující optimální vstřebatelnost vápníku pro udržení silných a odolných vlasů.

HAPLEX™ – patentovaná kyselina hyaluronová, která dodává vlasům vlhkost a hydrataci, čímž zlepšuje jejich celkovou strukturu a vzhled.

Doporučená denní dávka jsou dvě tablety. Pro dosažení požadovaných výsledků doporučujeme užívat alespoň 3 měsíce.
LHT 3„Věříme, že naši zákazníci budou nadšeni tím, jak moc může tento výživový doplněk ovlivnit jejich pohled na péči o vlasy. Do jedné kapsle se nám podařilo dostat hned 22 aktivních látek a z toho čtyři patentované složky, to je maximum, které na trhu nemá obdoby. A to bez jakýchkoli plnidel či balastních látek. Našim cílem je prodat zákazníkovi kvalitní produkt, který řeší daný problém komplexně. A v poměru k ceně, která obsahu skutečně odpovídá,“ říká zakladatelka Organic Oasis Lab Ing. Lenka Šoltysová.

Produkty Organic Oasis Lab ve Fann parfumeriích
Kromě Lovely Hair Therapy vyvinula ještě čtyři další produkty. Prvním z nich byl výživový doplněk Happy Skin Therapy pro krásnou pleť, dále Anti Stress Therapy pro lidi trpící úzkostmi, depresemi či poruchami spánku, a dále dva probiotické přípravky – Microbiome Therapy pro podporu zažívání a imunity a Probio Woman Therapy s vlákninou a probiotickými kmeny, které podporují hormonální vitalitu a rovnováhu.

Lenka Šoltysová má bohaté zkušenosti v oblasti zdraví a péče o tělo. Založila a vedla jednu z prvních onko-genetických laboratoří na Slovensku, dále založila a vedla kliniku estetické medicíny a plastické chirurgie Concept Clinic Bratislava a dva roky pracovala jako konzultant pro firmu, která vyrábí výživové doplňky. Kromě toho se zajímá o čínskou medicínu a vše spojené s lidským zdravím, krásou a well-beingem.

Doplňky stravy Organic Oasis Lab najdete v nabídce všech kamenných FAnn parfumerií a na e-shopu www.fann.cz.

Novinka Lovely Hair Therapy je k dostání od 16. 11. 2023. Organic Oasis Lab Lovely Hair Theray, 60 kapslí, 1067 Kč.

Zdroj: ORGANIC OASIS LAB / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář