Tipy na dárky pro muže

Modročerný balíček plný luxusu

Letošním vánočním svátkům vládne modročerná. Připravte muži svého srdce překvapení v podobě modročerného balíčku plného luxusu.

Dřevitě ambrový úvod vůně Tom Tailor Cool Mind vás nejprve obklopí pikantními tóny kardamomu ve spojení s hřejivými doteky skořice, které následuje lahodná sladkost ananasu s pryskyřicovými nuancemi cistu. V elegantním srdci vůně se mísí zemité tóny pačuli s výraznými dřevitými akcenty cedru, jež vůni vdechují nezaměnitelně mužný charakter. Prolínají se se šťavnatě svěžím jablkem a intenzivním pomerančovým květem. Základ tvoří krémová kombinace tonka bobů a vanilky, jež vytváří smyslný kontrast se santalovým dřevem a mechem.
Cena: 540 Kč (30 ml)

I muži chtějí být dlouho mladí. Hyaluron N-Medical bio-sérum je složené z velmi účinných anti-aging složek, které jsou vybrány tak, aby se jednotlivé komponenty podporovaly a doplňovaly. Velmi pečlivý výběr účinných látek pocítí na vlastní kůži již po několika použití. Výsledkem bude vyhlazení jemných vrásek, lifting obličeje a povrchová i hloubková rehydratace.
Cena: 1999 Kč

bugatti dynamic move blue vás omámí kombinací muškátového oříšku, svěžího citronu a hřejivých tónů pižma a ambry. Nositelé této legendární vůně jsou skuteční průkopníci a vizionáři. Berou věci do svých rukou a hledí vstříc budoucnosti.
Cena: 640 Kč (100 ml)

Zdroj: MC Consultant / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář