Bydlení

Osvěžujícím spánkem pro svěží mysl

Horko a nadměrné pocení také narušuje kvalitu spánku během noci. Více se převalujeme, odkopáváme a všelijak se snažíme zajistit svému tělu teplotní komfort. Horkokrevní lidé se s tím potýkají nejen v letních měsících, ale víceméně každou noc bez ohledu na roční období.

Jelikož se Magniflex dlouhodobě zabývá zkvalitňováním spánku a řešením různých obtíží, které kvalitní spánkovou regeneraci narušují, zaměřil se i na tuto oblast a každého, kdo miluje svěžest ve všech jejích podobách, ať už je to dotek chladivého vánku na kůži či toho, kdo touží po chladivé oáze, kde může zchladit rozpálené tělo i neklidnou mysl. Vznikla tak kolekce, s níž si vychutnáte osvěžující spánek i v parném létě.

Nová kolekce MagniCool vyniká vysokou prodyšností a již na dotek znatelným chladivým efektem. Kolekce nabízí dvě 25 centimetrů vysoké zdravotní matrace s různou tuhostí – středně měkká a středně tuhá. Hlavní podíl na funkčnosti matrací má potah z patentované textilie MagniCool, který dynamicky reguluje teplotu a poskytuje během spánku pocit svěžesti. Dostatečnou prodyšnost matrace, snadné proudění vzduchu a optimální rozptýlení nahromaděného tepla zajišťuje inovativní pěna Aquabreeze s vysokou hustotou na bázi vody, která má díky tomu otevřenou buněčnou strukturou.
Magniflex_MAGNICOOL_02Aby byl spánek skutečně osvěžující po všech stránkách, matrace doplňuje zdravotní anatomický polštář MagniCool Standard z patentované paměťové pěny Memoform. Polštář je vysoký 12 cm a směrem k okrajům se ztenčuje. Díky jádru z paměťové pěny nabízí potřebnou oporu při spaní na zádech, na boku i na břiše. Potah z materiálu MagniCool zajišťuje příjemný chladivý efekt a 100% prodyšnost i díky perforaci pěny ve středové části polštáře.

MagniCool 10 Soft, středně měkká zdravotní matrace, 18 990 Kč.
Matrace MagniCool 10 Soft získala čestné uznání od odborné poroty veletrhu FOR INTERIOR 2023.

Více na www.magniflex.cz.

Zdroj: Magniflex / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář