Profíci radí

Jaro ve znamení vln. Jak vykouzlit ty nejhezčí vlny, co vydrží?

Zima už je konečně za námi a my můžeme opět uklidit naše kulichy a čepice na dno skříně a přivítat jaro s novými účesy. Ať už je vám 20 nebo 60, jedním z nejoblíbenějších stylingů jsou stále vlnky a vlny. Nezáleží na tom, zda milujete ty princeznovské, precizně pravidelné, nebo dáváte přednost bohémským plážovým vlnám. S novou automatickou kulmou BaByliss Wave Secret Air vykouzlíte takový účes, na který budete mít zrovna náladu, a to snadno, rychle a bez úmorného namotávání. Tak jaké vlny budou vaším favoritem letošního jara?

Rozverná bohémka
Jste nespoutaná duše, která nedá dopustit na lehkost, svobodu a dobrodružství? Zkuste nejoblíbenější druh vln, který miluje čím dál více dívek a žen. Řeč není o ničem jiném než plážových vlnách. Tyto vlny jsou přímo stvořené pro jarní a letní bohémské outfity a jemný make-up. Plážové vlnky vytvoříte snadno tak, že si na vlasy nejprve nastříkáte sprej s mořskou solí a lehce ho do vlasů zapracujete. Pak můžete vlasy nechat volně uschnout nebo styling dotáhnout k dokonalosti s automatickou kulmou BaByliss Wave Secret Air. Na kulmu postupně natáčejte větší prameny vlasů. Každý pramen natočte jiným směrem a střídejte směr k obličeji a od obličeje. Pro ještě bohémštější look doporučujeme natáčet pramen na kulmu jen ve spodní polovině, aby vlny působily více přirozeně. Na závěr je můžete také doupravit vlasovým krémem s mořskou solí.

Ležérnost a elegance
Čeká vás důležitý pracovní pohovor, rande nebo třeba návštěva muzea? Pro tyto příležitosti se skvěle hodí ležérní a minimalistické vlny podle nejnovějších trendů, které zkombinujete s jakýmkoli outfitem. Díky automatické kulmě BaByliss Wave Secret Air vykouzlíte tyto vlny snadno a rychle. Stačí, když své kadeře rozčešete, rozdělíte je na šest částí a postupně je budete kulmovat směrem od obličeje dozadu. No a na závěr stačí vlny zafixovat lakem na vlasy a rozčesat.

Objem dělá dojem
Chystáte se do divadla, na operu nebo na důležitý večírek? K nádherné večerní róbě nesmí chybět ani elegantně a jednoduše upravený účes. Dojem uděláte s objemnými vlnami, ve kterých budete zkrátka nepřehlédnutelná. Do vlasů nejprve naneste pěnové tužidlo přímo určené pro tvorbu efektu objemu. Poté si vlasy rozdělte na několik částí a pečlivě je vyfoukejte přes kulatý kartáč. Poté jednotlivé pramínky (cca 5 cm široké) natáčejte pomocí automatické kulmy BaByliss Wave Secret Air. Hotové vlnky nechte zchladnout a poté je rozčešte a zafixujte lakem na vlasy. Voilà, lví hříva je na světě!

Hollywoodský look
Čeká vás netradiční událost, ples nebo si zkrátka přejete přenést se na jeden den do zlaté éry Hollywoodu a převtělit se do jedné z filmových hvězd? Pro tyto příležitosti jsou tu hollywoodské vlny. Na pomoc si opět vezměte automatickou kulmu BaByliss Wave Secret Air, rozdělte si vlasy na menší části a vrhněte se do tvorby pravidelných vln. Hotové vlny připněte k vršku hlavy a počkejte, až úplně vychladnou. Poté je rozčesejte a zafixujte lakem na vlasy, aby vydržely krásné celý den. A pokud chcete svůj look dotáhnout k dokonalosti, naneste si na rty smyslně červenou rtěnku.
babyliss2Náš tip! Inteligentní pomocník – automatická loknovací kulma BaByliss Wave Secret Air
Toužíte po dokonale vypadajících vlnách? Nezáleží na tom, zda dáváte přednost bohémským plážovým vlnám, objemnému looku nebo ležérnímu minimalistickému styligu. Nová automatická kulma BaByliss Wave Secret Air nabízí revoluci v péči o vlasy. Průkopnická kulma Wave Secret Air je snadno ovládá a díky moderní technologii dokáže vykouzlit krásné vlny během několika málo minut na všech typech vlasů, a to rychle a snadno. Kudrnaté vlasy se nyní již nemusí před jejím použitím předem narovnávat a nejsou potřeba ani žádné stylingové dovednosti, protože Wave Secret Air udělá veškerou práci za vás.

Během kulmování můžete přepínat mezi 3 různými nastaveními teploty – 180 °C, 200 °C a 230 °C. Díky tomu snadno přizpůsobíte teplotu vašemu typu vlasů. Čtyři vysoce výkonné ohřívače jsou 50x za sekundu monitorovány mikroprocesorem, aby přesně regulovaly teplotu komory a pokaždé poskytovaly konzistentní výsledky.

BaByliss Wave Secret Air je možné zakoupit v prodejnách a na e-shopu Datart a v dalších vybraných e-shopech za maloobchodní cenu 4 999 Kč.

Zdroj: BaByliss / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář