Beauty

Posuňte ručičky biologických hodin zpět s DC Time Coat

Vrásky jsou přirozenou reakcí pleti na přibývající věk. K jejich vzniku dochází v důsledku stárnutí pokožky, která ztrácí svoji pevnost a pružnost. Pojďme otočit chod ručiček biologických hodin a navrátit čas pleťových buněk o 15 let zpět!

Vývojové laboratoře Dermacol vyvinuly novou řadu péče o pleť proti vráskám s intenzivně zdokonalujícím a omlazujícím účinkem a rozjasňujícími optickými pigmenty. Již za 14 dní Vy rozdíl pocítíte a ostatní ho uvidí!

Skutečný architekt pleti
Jedinečná kombinace účinných látek Time CodeTM, RonaFlair® Flawless a sférické kyseliny hyaluronové zpomaluje proces stárnutí pleti, vypíná ji, zvyšuje její pružnost a pevnost, zabraňuje tvorbě nových vrásek, okamžitě ji zdokonalí a rozjasní. Navrací pleti mladistvý vzhled již za 14 dní.

Stárnutí pleti je z 80 % způsobeno stresem, proto byla vyvinuta účinná látka působící proti zánětu a stresu. Tato látka Time CodeTM se přirozeně vyskytuje v pokožce a v mozku. V doporučeném dávkování Time CodeTM odporuje zákonům gravitace, vytváří kolagenovou síť a buňky vazivové tkáně jsou za přítomnosti látky Time CodeTM o 15 let mladší.

Dokonalý vzhled v bleskovém čase!
– snižuje stárnutí způsobené zánětlivými pochody v pokožce
– snižuje aktivitu enzymu, který způsobuje poškození kolagenu
– zvyšuje tvorbu proteinů, které zpevňují pleť
– zlepšuje stav drobných cév v pokožce
dermacol_time_coat_02
Látka Rona Flair® Flawless obsažená v denním a nočním krému Time Coat, která byla vyvinuta s ohledem na nároky dnešní doby, je skutečným zmizíkem vrásek a nedokonalostí. Okamžitě vyhladí vrásky, póry a nedokonalosti, dodá pleti komfort po celý den. Kulovité částice zaplní vrásku a odráží světlo tak, že vráska a další nedokonalosti okamžitě opticky zmizí. Sférická kyselina hyaluronová je přirozenou součástí pleti, v pokožce rychle váže vodu a bobtná, vyplňuje tak prostor a zabraňuje ztrátě vody. Je efektivní a bezpečnou alternativou hyaluronových injekcí. Silný antioxidant Koenzym Q10 obsažený v očním krému zamezuje vzniku volných radikálů a chrání před poškození pleti UV zářením, proniká do hlubších vrstev pleti, kde neutralizuje volné radikály, stimuluje tvorbu kolagenu a zamezuje vzniku vrásek a předčasnému stárnutí pokožky. Dalšími obsaženými látkami jsou Stimutex a Kalpariane®. Stimutex je speciálně vybraná kombinace trojice látek vosku ječmene setého, arganového oleje a bambuckého másla. Posiluje bariérovou funkci kůže, chrání pokožku před dehydratací, zmírňuje symptomy velmi suché, svědivé a podrážděné kůže. Extrakt z hnědé mořské řasy Kalpariane® chrání pokožku proti volným radikálům a předčasnému stárnutí. Působí preventivně proti ochabování pokožky.

Produkty řady Time Coat:
– Time Coat Intense Perfector Day Cream (Intenzivně zdokonalující denní krém SPF 20)
– Time Coat Intense Perfector Night Cream (Intenzivně zdokonalující noční krém)
– Time Coat Intense Perfector Eye&Lip (Intenzivně zdokonalující krém na oči a rty)
– Time Intense Perfector Mask (Intenzivně zdokonalující pleťová maska)

Tip Dermacol: Pro dosažení ještě intenzivnějšího účinku nechte masku po nanesení působit po celou noc.

zdroj: Dermacol / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář